به گزارش ختم کلام، مدیر کل زندانهای گیلان ، از حضور گروه جهادی وکلای بسیج حقوقدانان سپاه قدس استان گیلان خبر داد.

در این دیدار چهره به چهره که با حضور سرهنگ پاسدار مهدی نباتی مسئول سازمان بسیج وکلا و حقوقدانان گیلان انجام شد مدیر کل زندانهای این استات ضمن قدردانی از حضور گروه بسیج حقوقدانان سپاه قدس گیلان گفت : به شکر و یاری خدا بعد از بازدید پر خیرو برکت ریاست سازمان زندانهای کشور از زندانهای گیلان و همچنین در بازدید ی که ان مقام در یکی از زندانهای کشور با تاکید بر این نکته که << امروز فرصت حضور گروه های جهادی در کمک به زندانها و اصلاح و تربیت زندانیان فراهم است >> این امر مهم محقق شده است که با این ایده و تفکر امروز در زمینه های مختلف اصلاحی ، فرهنگی ، تربیتی و در حوزه های مختلف اشتغال ، قضایی ، ازادسازی زندانیان از تیمها و گروه های مختلف جهادی استفاده و نتایج چشمگیری نیز شاهد باشیم .

محمدی اصل با بیان اینکه باید بستر ها را هر چه بیشتر فراهم سازیم واز تمام پتانسیلهای موجود در پیشبرد اهداف سازمانی برای رسیدن به بازگشت سعادتمندانه مددجویان به آغوش خانواده و حمایت هر چه بیشتر از خانواده زندانیان استفاده کنیم به سخنان خود پایان داد.

در ادامه سرهنگ پاسدار مهدی نباتی مسئول سازمان بسیج وکلا و حقوقدانان استان گیلان بیان کرد : بسیج حقوقدانان در عرصه فعالیتهای فرهنگی بخش آسیب پذیر جامعه وظیفه سنگینی به عهده دارند . و امروز نیز باحضور گسترده بسیج وکلا و حقوقدانان گیلان در جمع زندانیان و دیدار چهره به چهره ، با ارایه مشاوره حقوقی و معاضدت قضایی نسبت به رفع برخی از خواسته های حقوقی انان اقدام نمودیم و این حضور در زندانهای گیلان بطور مستمر ادامه دارد. / روابط عمومی