ختم کلام: عضو شورای اسلامی شهر رشت با گرامیداشت یاد وخاطره شهید میرزا کوچک خان جنگلی و یارانش و همچنین شهدای روحانی استان و شهر رشت گفت :۱۱ آذر ماه سالروز شهادت مظلومانه میرزا کوچک خان جنگلی، فرزندی دیگر از این سرزمین به دست دشمنان اسلاماست.

فاطمه شیرزاد بامحکوم کردن ترور دانشمند هسته ای کشورمان شهید فخری زاده گفت: دشمنان آگاه باشند که فرزندان ایران زمین همیشه پای انقلاب و نظام و کشورشان تا آخرین نفس خواهند ایستاد.
وی با اشاره به اینکه امروز دشمن و ایادی استکبار از توسعه و پیشرفت ایران اسلامیبیمناک هستند ،گفت:تاریخ پر افتخار کشورمان همواره یاد آور رشادت ها و دلیری های مردمانی عدالت خواه و دین‌دار بوده است.

فاطمه شیرزاد با بیان اینکه نهضت جنگل میرزا کوچک خان منشاء دینی و اعتقادی داشت افزود:از مهمترین مولفه های مبارزاتی میرزاکوچک خان جنگلی عدم سازش با بیگانگان و استکبار بود و ایشان در مقابل زیاده خواهی و تجاوزگری و توطئه های دشمنان محکم ایستادگی کرد.

فاطمه شیرزاد در ادامه با بیان اینکه ترویج اندیشه های والای اسلامی میرزا کوچک خان و تشریح ابعاد مختلف نهضت جنگل در جامعه امروز خصوصا نسل جوان ضروری است تصریح کرد:میرزا کوچک خان  در راه استقلال ، دینداری و زیاده خواهی بیگانگان و سرافرازی اسلام و مردم ایران و گیلان به شهادت رسید .بی شک ایران اسلامی با تکیه بر تاریخ پرافتخارش و پرورش جوانانی غیور در تمامی عرصه های پیش رو با عنایت خداوند متعال پیروز و سربلند خواهند بود‌.