تاکید شهردار لنگرود بر قدردانی از تلاش های بسیجیان  · ختم کلام | ختم کلام
تبلیغات

تاکید شهردار لنگرود بر قدردانی از تلاش های بسیجیان 

تاکید شهردار لنگرود بر قدردانی از تلاش های بسیجیان 

شهردار لنگرود در نشست تقدیر از نخبگان بسیجی، بر قدردانی از تلاش های آنان تاکید کرد.

ختم کلام؛ شهردار لنگرود در نشست تقدیر از نخبگان بسیجی این شهرستان که به مناسبت هفته بسیج در فرمانداری لنگرود برگزار شد اظهار کرد؛ آنچه دشمنان را به زانو در می آورد، تفکر بسیجی است و این شهرستان همواره از تفکرات ناب بسیجیان برخورداربود.
 سید مهدی رجایی، تمام کارکنان شهرداری لنگرودرا بسیجان نمونه عنوان کرد و از تلاش های بی بدیل آنان در مجموعه شهرداری ، به ویژه در برف سال گذشته قدر دانی کرد.

وی با بیان اینکه امروز شکل جنگ تغییر بافته است گفت: نمونه بارز جنگ بسیجیان در جامعه امروز در اوایل شیوع بیماری منحوس کرونا وضدعفونی کردن سطح شهر، تدفین اموات کرونایی، توزیع لوازم بهداشتی و طرح موساوات بود.

شهردار لنگرود تقدیر سالی یکبار از این قشر پرتلاش را بسیار اندک دانست و بر مهیا شدن تقدیر روزانه از آنان تاکید کرد و افزود: در شرایطی که افراد عادی پا به عرصه نمی گذارند بسیجیان همواره درکنار مسئولان هستند.

رجایی همچنین ضمن قدر دانی از فرماندار لنگرود برای برگزاری این‌نشست خاطر نشان کرد: درمدت چهارسال که شهردار لنگرود هستم اولین بار است که فرمانداری لنگرود نشست تجلیل از بسیجیان نخبه را برگزار نموده است.

در این جلسه از طرف فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه لنگرود از آقایان مجید صبوحی و حسن هادی پور “فرمانده و جانشین پایگاه مقاومت شهید چمران شهرداری لنگرود” با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.