به گزارش ختم کلام و به نقل از روابط عمومی فرمانداری لنگرود، فرماندار این شهرستان ضمن بازدید از بیمارستان شهید حسین پور ، به مناسبت هفته بسیج از مدافعان سلامت این بیمارستان هم تجلیل کرد.

رحیم حیدری  با بیان اینکه در دین اسلام بهترین مردم نافعترین آن‌ها برای مردم هستند، گفت: در حال حاضر پرستاران، پزشکان‌ و پیراپزشکان نافعترین مردم هستند و از آن‌ها به عنوان مدافعین سلامت نام برده می شود.

وی با بیان اینکه بعد از اعمال قرنطینه و محدودیت‌های بند سوم و چهارم وضعیت ابتلا به کرونا در لنگرود بهتر می شود، افزود: امیدواریم با استمرار این محدودیت‌ها تا دو هفته شاهد کاهش میزان ورودی‌ها بیماران به بیمارستان‌های این شهرستان باشیم.

فرماندارلنگرود، اظهار امیدواری کرد با همکاری همه مردم و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی شاهد قطع زنجیره کرونا در این شهرستان باشیم.

گفتنی است، به مناسبت هفته بسیج جمعی از بسیجیان و بانوان بسیجی به همراه شورای تامین شهرستان از مدافعان سلامت و پرستاران که در این دوران سخت بیماری کرونا صادقانه در حال خدمت هستند، دیدار نموده و به صورت نمادین از چند نفر از این عزیزان تجلیل شد که هدف از این دیدارها این است که به پرستاران و پزشکان بگوییم که مردم قدردان زحمات آنان هستند.