به گزارش ختم کلام،  استاندار گیلان در دیدار با هیئت رئیسه خانه احزاب استان گیلان، اظهار داشت: احزاب عامل پیشرفت جامعه بوده و توسعه سیاسی و اقتصادی با فعالیت مستمر آنها میسر می‌شود.

ارسلان زارغ گفت: وحدت و انسجام میان همه جریانات سیاسی احزاب زمینه تقویت اعتماد عمومی در جامعه را ایجاد می کند .

وی افزود: اعتماد ملی همواره باعث پیروزی ما بر مشکلات در دورانی اعمال ناجوانمردانه‌ترین و سخت‌ترین تحریم‌ها علیه ملت شده است

استاندار گیلان با بیان اینکه دشمن همواره درصدد سیاه نمایی و تزریق ناامیدی به جامعه است، خاطرنشان کرد: ملت ایران با تبدیل تهدیدها به فرصت مقابل مستکبران ایستادند و در دوران کرونا نیز یک نمونه عالی از اتحاد بین ملت را شاهد بودیم.

زارع با بیان اینکه شرط عبور از شرایط سخت، استفاده از نظرات همه صاحبنظران و استقبال از منتقدان دلسوز است، افزود: اگر از ظرفیت‌های موجود به‌درستی استفاده کنیم قطعاً آینده‌ای روشن در انتظار ما خواهد بود وآینده کشور با نقش آفرینی نهادهای مدنی، احزاب و نخبگان در عرصه‌های اجتماعی و سیاسی رقم می خورد.

 نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه استفاده از افراد بومی در مناصب مدیریتی استان گیلان در دستور کار است، افزود: یکی از دغدغه‌های جدی مسئولان اشتغال جوانان است که در این راه باید از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان بیشتر بهره برد.