محدودیت‌های ترافیکی از اول آذر ماه اعمال می‌شود · ختم کلام | ختم کلام
تبلیغات

محدودیت‌های ترافیکی از اول آذر ماه اعمال می‌شود

محدودیت‌های ترافیکی از اول آذر ماه اعمال می‌شود

ختم کلام:  محدودیت‌های ترافیکی که قرار بود از ساعت ۱۰ امروز در گیلان اعمال شود، به اول آذر ماه موکول شد. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: با توجه به شرایط خاصی که این روز‌ها در کشور و استان ما وجود دارد، محدودیت‌هایی برای تردد وسایل نقلیه از شنبه اول آذر ماه، همزمان […]

محدودیت‌های ترافیکی از اول آذر ماه اعمال می‌شودختم کلام:  محدودیت‌های ترافیکی که قرار بود از ساعت ۱۰ امروز در گیلان اعمال شود، به اول آذر ماه موکول شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: با توجه به شرایط خاصی که این روز‌ها در کشور و استان ما وجود دارد، محدودیت‌هایی برای تردد وسایل نقلیه از شنبه اول آذر ماه، همزمان با سراسر کشور در این استان نیز اعمال خواهد شد.

سرهنگ امیر طالبی با بیان اینکه در روز‌های باقی مانده هفته کنونی این محدودیت اجرا نمی‌شود، افزود: محدودیت‌های ترافیکی که قرار بود از ساعت ۱۰ صبح امروز در گیلان اعمال شود، به شنبه هفته آینده موکول شده است.

وی با بیان اینکه چگونگی اجرای این محدودیت‌ها به صورت دقیق اطلاع رسانی خواهد شد، تصریح کرد: بر اساس اعلام ستاد استانی کرونا، ورود خودرو‌هایی با پلاک‌های غیراستانی به شهر‌های قرمز و خروج خودرو‌هایی با پلاک‌های بومی از این شهر‌ها و محدوده آنها ممنوع است و پلیس راهور رانندگان متخلف را یک میلیون تومان جریمه خواهد کرد.