معاون بازرسی سازمان صمت وعده داد: عرضه روزانه ۵۰ تن روغن در استان گیلان|کمبود روغن در استان به‌زودی برطرف می‌شود · ختم کلام | ختم کلام
تبلیغات

معاون بازرسی سازمان صمت وعده داد: عرضه روزانه ۵۰ تن روغن در استان گیلان|کمبود روغن در استان به‌زودی برطرف می‌شود

معاون بازرسی سازمان صمت وعده داد: عرضه روزانه ۵۰ تن روغن در استان گیلان|کمبود روغن در استان به‌زودی برطرف می‌شود

معاون بازرسی سازمان صمت با اشاره به عرضه روغن در گیلان توسط کارخانه‌های روغن‌کشی این استان گفت: در گیلان دو کارخانه روغن‌کشی وجود دارد و بنا بر تصمیم ستاد تنظیم بازار مقرر شد این دو کارخانه روزانه هرکدام ۳۰ و  ۲۰ الی ۲۵ تن روغن را به بازار عرضه کنند.

به گزارش ختم کلام، معاون بازرسی سازمان صمت،  با بیان اینکه مشکل کمبود روغن در برخی فروشگاه‌های استان در حال برطرف شدن است، اظهار کرد: در چند وقت اخیر برخی از ماده اولیه کارخانه‌های تولید روغن در گمرک ترخیص نشده و این امر مشکلاتی را در بعضی از استان‌ها ایجاد کرد ولی اکنون این مشکل برطرف شده و روغن از استان‌های دیگر در حال ورود به گیلان است.

مهدی نقدی از عرضه روزانه ۵۰ تن روغن به بازار گیلان خبر داد و گفت: دراین استان دو کارخانه روغن‌کشی وجود دارد و بنا بر تصمیم ستاد تنظیم بازار مقرر شد این دو کارخانه روزانه هرکدام ۳۰ و دیگری ۲۰ الی ۲۵ تن روغن را به بازار عرضه کنند.

معاون بازرسی سازمان صمت با اذعان به اینکه معضل کمبود روغن در استان گیلان به‌زودی برطرف می‌شود، تصریح کرد: در این چند روز جلسات متعددی در استان گیلان برگزار و بنا بر تصمیمات اتخاذشده در چند روز آینده مشکل کمبود روغن در استان گیلان به‌طور کامل برطرف می‌شود.

نقدی با درخواست از مردم در خصوص همکاری با سازمان صمت برای مبارزه با احتکار روغن افزود: دولت روغن را با ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی عرضه می‌کند، ولی با توجه به کمبودهای موجود ممکن است عده‌ای افراد سودجو از این اتفاق سوءاستفاده کرده و شروع به احتکار و گران‌فروشی روغن بکنند.