به گزارش ختم کلام و به نقل از روابط عمومی اداره کل پارک علم و فناوری گیلان، ۱۰۰استارتاپ، کاروان سرمایه‌گذاری این مجموعه، در حالی به کار خود در استان گیلان پایان داد که بعد از برگزاری دو رویداد مشترک ivest و کاروان سرمایه‌گذاری استانی توسط ۱۰۰استارتاپ وصندوق پژوهش و نوآوری گیلان از مجموع ۴۳ طرح دریافت شده از این استان، تیم های واجارو، دهکده شادی و میدوپیا موفق به جلب اعتماد مجموعه‌های ۱۰۰استارتاپ، صندوق پژوهش و فناوری استان گیلان، صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق سرمایه گذاری اجوتک برای تخصیص ۴ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شدند.

در این رویداد با استفاده از منابع صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان اهرم، سرمایه بیشتری به تیم‌ها اختصاص پیدا کرد.

بازی دهکده شادی (پلتفرم و مجموعه بازی‌های آموزشی و سرگرم‌کننده مخصوص کودکان) ،بازی سرضرب (بازی هایپر کژوال – سرگرمی)، واجارو (پلتفرم عرضه مستقیم محصولات محلی از کشاورزان و روستاییان) تیم های سرمایه گذاری شده بودند.

کاروان استانی ۱۰۰استارتاپ به صورت مجازی هر هفته به یک استان کشور سفر می‌کند، و پس از داوری اولیه طرح‌های دریافتی، تعدادی را برای داوری نهایی برمی‌گزیند، و در نهایت پس از داوری نهایی با همکاری سازمان‌های همکار بر روی تیم‌های برگزیده سرمایه گذاری می‌کند. گفتنی است کاروان استانی این مجموعه هفته آینده به استان قم سفر خواهد کرد.

همچنین علی باستی ( رئیس هئیت‌مدیره صندوق پژوهش و فناوری و رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان)، دانیال سمیعی ( مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری گیلان)، حماد ذرعی فروش ( رئیس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه گیلان)، امیر ملک پور ( معاون فناوری پارک علم و فناوری استان گیلان)، محمد رضا پژوهنده ( مدیر توسعه و سرمایه‌گذاری صندوق پژوهش و فناوری استان گیلان)، بابک سهرابی ( فاندر تیم جاجیگا)، علیرضا امیر تیموری ( نایب رئیس هیئت‌مدیره صندوق پژوهش و فناوری استان گیلان)   داوران حاضر در این رویداد یک روزه بودند.