استاندار گیلان، مشکل مسکن و اشتغال ایثارگران را زیبنده ندانست · ختم کلام | ختم کلام
تبلیغات

استاندار گیلان، مشکل مسکن و اشتغال ایثارگران را زیبنده ندانست

استاندار گیلان، مشکل مسکن و اشتغال ایثارگران را زیبنده ندانست

استاندار گیلان با اشاره به امضای تفاهم نامه تامین زمین، ساخت مسکن، ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران گیلان، این تفاهم نامه را تعهد آور خواند و گفت: زیبنده نیست که ایثارگران مشکل مسکن و اشتغال داشته باشند.

به گزارش ختم کلام، استاندار گیلان در جلسه امضای تفاهم نامه تامین زمین، ساخت مسکن، ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران گیلان که با حضور سعید اوحدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و ایثارگران کشور در استانداری گیلان برگزار شد، اظهار کرد: بی‌تردید دفاع مقدس در ترویج و تثبیت روحیه ایستادگی امروز مردم نقش بزرگی داشت.

ارسلان زارع دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران  را روحیه آور و نشاط‌انگیز خواند و گفت: خدمات‌رسانی به خانواده ایثارگران از برنامه‌های تدبیر و امید است و برای ارتقا خدمات به این قشر باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

وی افزود: با توجه به تاکیدات رهبر انقلاب و رییس جمهور مبنی بر ساماندهی گلزارهای شهدا اقدامات خوبی در استان گیلان انجام شد و خوشبختانه بیشتر گلزارهای شهدا ساماندهی شدند.

استاندار گیلان با تاکید بر اجرای زودهنگام تفاهم نامه امروز گفت: زیبنده نیست که جامعه ایثارگران ما مشکل مسکن و اشتغال داشته باشند.

زارع امضا تفاهم نامه تامین زمین ساخت مسکن، ساماندهی اشتغال و کارافرینی ایثارگران را به مثابه قرار داد تعهدآور دانست و یادآور شد: امضای تفاهم نامه امروز ابلاغ رسمی به همه دستگاه هاست.

وی ادامه داد: امیداست تا پایان دولت شاهد پیشرفت اجرایی این تفاهم نامه باشیم.