پلیس آگاهی مازندران خبر داد؛ ردپای زوج سارق در پرونده قتل الهام سرلاتی | سرقت طلاجات، انگیزه قتل · ختم کلام | ختم کلام
تبلیغات

پلیس آگاهی مازندران خبر داد؛ ردپای زوج سارق در پرونده قتل الهام سرلاتی | سرقت طلاجات، انگیزه قتل

پلیس آگاهی مازندران خبر داد؛ ردپای زوج سارق در پرونده قتل الهام سرلاتی | سرقت طلاجات، انگیزه قتل

 رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از کشف قتل و دستگیری یکی از متهمان پرونده زن گیلانی در شهرستان «تنکابن» با همکاری پلیس آگاهی آن شهرستان خبر داد. 

 

به گزارش ختم کلام، رئیس پلیس آگاهی مازندران از کشف قتل و دستگیری یکی از متهمان پرونده زن گیلانی در شهرستان «تنکابن» با همکاری پلیس آگاهی آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی با اعلام این خبر، گفت: در پی کشف جسد زنی اهل استان «گیلان» ساکن شهرستان «رودسر» در منطقه ۳ هزار شهرستان «تنکابن» در تاریخ ۲ مهرماه امسال، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کار آگاهان پلیس آگاهی استان با همکاری پلیس آگاهی شهرستان «تنکابن» با حضور در محل کشف جسد در بررسی‌های اولیه و با توجه به نظریه پزشکی قانونی دریافتند، زنی در ارتفاعات ۳ هزار از سوی فرد یا افرادی ناشناس از ناحیه سر مورد اصابت جسم سخت قرار گرفته و به قتل رسیده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، اظهارکرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، پس از چند روز رد پای یک زن و مرد به ماجرا باز شد و در نهایت یک زن به اتهام سرقت و قتل دستگیر شد.

وی افزود: متهمه در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس ادعا کرد، همراه همسر صیغه‌ای خود مقتول را از «لنگرود» به عنوان مسافر سوار کرده و با انگیزه سرقت طلاجات، تصمیم گرفتند او را به مکانی نامعلوم برده و اقدام به سرقت کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به تحقیقات و بازجویی های پلیس از این زن، گفت: برابر اظهارات این زن هیچ رابطه ای بین آنان و مقتول وجود نداشته و تنها با مشاهده طلاجات مقتول به این فکر افتاده که خودرو را به مسیر فرعی برده و با بستن دست و پای مقتول پس از سرقت طلاجاتش او را به قتل رساندند.

تقدیسی عنوان داشت: با توجه به متواری بودن مرد قاتل در این پرونده تلاش برای دستگیری این فرد در دستور کار قرار دارد.

گفتنی است، الهام سرلاتی کارمند تامین اجتماعی سیاهکل بود که اول مهرماه به قتل رسید.