محمود فکری سرمربی استقلال شد · ختم کلام | ختم کلام
تبلیغات

محمود فکری سرمربی استقلال شد

محمود فکری سرمربی استقلال شد

محمود فکری رسما به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شد.

 

 به گزارش ختم کلام به نقل از “ورزش سه”، بعد از کش و قوس های فراوان مسئولان استقلال موفق شدند رضایتنامه مدیران نساجی را برای فسخ قرارداد محمود فکری دریافت کنند و این مربی رسما به عنوان سرمربی جدید آبی های پایتخت انتخاب شد.

مسئولان باشگاه استقلال بعد از بررسی های متعدد جمع بندی نهایی خود را روی انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی قرار دادند اما در این بین اصلی ترین مشکل قراردادی این مربی با نساجی مازندران بود. به همین خاطر احمد مددی سرپرست مدیرعاملی استقلال از شب گذشته به طور رسمی با خود فکری صحبت کرد و نظر او را برای قبول هدایت استقلال جلب کرد.

مدیران استقلال همچنین امروز مذاکرات متعددی را با مسئولان نساجی مازندران انجام دادند و در نهایت عصر امروز موفق شدند رضایت آنها برای فسخ قرارداد فکری و حضور او در جمع آبی ها را جلب کنند.

الکساندر نوری، جواد نکونام و فرهاد مجیدی ۳ گزینه دیگر استقلال برای قبول سرمربیگری آبی ها بودند که در نهایت مدیران استقلال ترجیح دادند فکری را به عنوان سرمربی جدید برگزینند.

با انتخاب فکری به عنوان سرمربی باید دید او کدام یکی از مربیان ایرانی را به عنوان دستیار خود معرفی خواهد کرد. سرمربی جدید آبی پوشان فصل گذشته در نساجی با حنیف عمران زاده و سیروس دین محمدی همکاری داشت و با وجود سابقه استقلال این دو به نظر می‌رسد که در تیم جدید فکری هم او را همراهی کنند.

فکری ۵۱ ساله در سال های طولانی دوران بسیار خوبی را به عنوان کاپیتان و بازیکن در استقلال داشت و یکی از بازیکنان محبوب این تیم به شمار می‌رفت. او طی سال های گذشته هدایت شیرین فراز کرمانشاه، نساجی مازندران، نفت مسجدسلیمان، شاهین بوشهر، سرخپوشان پاکدشت، آلومینیوم اراک و خوشه طلایی ساوه را برعهده داشته است.