در این پیام آمده است:

بسم رب الشهداء والصدیقین

هفته دفاع مقدس فرصتی مغتنم برای یادآوری و قدردانی از رشادت و ایثارگری جوانانی است که با نثار جان خود موجب عظمت و ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران را فراهم کردند و به برکت خون آنان ایران و انقلاب همچنان در مسیر رشد و بالندگی است.

تلاش برای بیان رشادت‌ها و حماسه‌های روزهای دفاع مقدس رسالت خطیری است که همگان باید با بهره گیری از حقیقت ناب و گنجینه ارزشمند این حماسه برای امتداد و تقویت آن نسبت به انتقال مفاهیم ایثار و استقامت به نسل های جوان امروز و فردا تلاش کنند.

اینک در آغاز سالروز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس به احترام دلاورمردان هشت سال ایثار و استقامت بر پا ایستاده و سرتعظیم فرود می آوریم.

و با یادآوری شجاعت و حماسه آفرینی های ارتش غیور، سپاه سلحشور، بسیج مخلص، نیروهای انتظامی و سایر مدافعان دلیر میهن اسلامی در جنگ تحمیلی سالروز این حماسه غرور آفرین را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، رهبر معظم انقلاب، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و همه دلیرمردان عرصه ایثار و مقاومت و مردم شهید پرور لنگرود تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری و ادامه راه شهیدان را برای همگان مسئلت دارم.

سید مهدی رجایی شهردار لنگرود
غلامرضا منصفی رئیس شورای اسلامی لنگرود