دادستان مرکز استان گیلان خبر داد: مرگ دلخراش ۳ کودک دختر در آستانه‌اشرفیه | دستور دادستان برای بررسی توسط بازپرس ویژه · ختم کلام | ختم کلام
تبلیغات

دادستان مرکز استان گیلان خبر داد: مرگ دلخراش ۳ کودک دختر در آستانه‌اشرفیه | دستور دادستان برای بررسی توسط بازپرس ویژه

دادستان مرکز استان گیلان خبر داد: مرگ دلخراش ۳ کودک دختر در آستانه‌اشرفیه | دستور دادستان برای بررسی توسط بازپرس ویژه

دادستان مرکز استان گیلان با اشاره به جان باختن سه کودک خردسال در آستانه‌اشرفیه بر اثر مسمومیت گفت: طبق اظهارات خانواده کودکان متوفی احتمال مرگ بر اثر قرص برنج پیش‌بینی می‌شود.

 

به گزارش ختم کلام، دادستان مرکز استان گیلان سید مهدی فلاح میری با اشاره به مسمومیت منجر به مرگ سه دختر بچه در آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: متأسفانه سه نونهال دختر هشت، ۹ و ۱۲ ساله که در همسایگی یکدیگر در روستای داخل پایین از توابع بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه زندگی می‌کردند براثر مسمومیت جان خود را از دست دادند.

سید مهدی فلاح میری با اشاره به بدحال شدن دختربچه هشت ساله پیش از انتقال به بیمارستان گفت: این کودک موضوع خوردن قرص را با خانواده‌ اش در میان گذاشته بودکه با اعلام دو کودک دیگر به خوردن قرص هر سه به بیمارستان ۱۷ شهریور رشت منتقل شدند که متأسفانه هرسه نفرجان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به مسمومیت با قرص برنج با توجه به تحقیقات اولیه افزود: با انتقال هرسه کودک به بیمارستان ۱۷ شهریور در رشت، بازپرس ویژه قتل، برای بررسی ابعاد موضوع با حضور پزشکان متخصص در بیمارستان حضور پیدا کرد.

این مسئول با اشاره به اظهارات خانواده کودکان متوفی بیان کرد: تحقیقات اولیه از برخی اعضای خانواده کودکان و مطلعین نیزحکایت از مصرف قرص برنج دارد که تحقیقات قضایی ادامه دارد و برای اعلام نظر قطعی درعلت تامه فوت منتظرنظر کارشناسی پزشکی قانونی هستیم./ فارس