به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان( وب دا)؛ دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، فرا رسیدن ۱۷ مردادماه؛ روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت و از اصحاب رسانه که در بحران کرونا در سنگر اطلاع رسانی برای آگاهی بخشی جامعه و پیشگیری از شیوع گسترده این بیماری تلاش کردند و از هیچ کوششی فروگذار ننمودند، قدردانی کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

 ‌بسمه تعالی

نقش بی بدیل خبرنگاران و اصحاب رسانه در ایجاد بسترهای اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مردم  در عصر ارتباطات،  بر هیچکس پوشیده نیست. در این راستا با شیوع بیماری کووید۱۹ در کشور  به ویژه در استان گیلان،  اصحاب رسانه و خبرنگاران پرتلاش، همگام با مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس، برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم جهت پیشگیری و درمان  بیماری کرونا، تمام توان خود را به کارگرفتند و تعدادی از این عزیزان نیز با حضور در مراکز درمانی و بخش های مراقبت ویژه برای به تصویر کشیدن  ایثارگری های مدافعان سلامت، جان خود را به خطر انداختند که تلاش های بی منت این عزیزان ستودنی و قابل تقدیر است.

اینجانب ضمن گرامیداشت  یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی، فرا رسیدن ۱۷مرداد؛ روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و فعالان این عرصه، تبریک می گویم و از خداوند منان، سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون آنان را مسئلت می نمایم.

دکتر ارسلان سالاری

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان