به گزارش ختم کلام- شهردار لنگرود بیان این مطلب که در مسائل فرهنگی و مذهبی، سازمان‌ها و نهادهای بسیاری به عنوان متولیان اصلی فعالیت می کنند، اظهار داشت: مجموعه شهرداری یک دستگاه خدمات رسان است اما با این وجود به عنوان راس هرم مدیریت شهری در تمامی برنامه های فرهنگی- مذهبی، ورزشی و اجتماعی فعالیت جدی و پیشگامانه دارد.
سید مهدی رجایی گفت: امسال به دلیل شیوع کرونا، شکل برنامه های فرهنگی مجموعه شهرداری تغییر یافته و به صورت برگزاری جشنواره ها و مسابقات مجازی برگزار شده که همگی مورد استقبال شهروندان نیز واقع شده است.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری لنگرود  به‌منظور توسعه‌بخشی به فعالیت‌های تبلیغی، مذهبی در اعیاد و سوگواری‌ها در این دوره از شوراها اقدامات خود را افزایش داده که در این راستا فقط تبلیغات محیطی مناسبت ها بیش از چندین برابر سالهای گذشته انجام شده است.

شهردار لنگرود گفت: این شهرداری برنامه های نشاط اجتماعی را با وجود برخی مخالفت ها، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، برگزار کرد که آن نیز با اقبال ویژه و چشمگیر شهروندان خوب لنگرودمواجه و موجب شد در روزهای سخت ، یک خاطره خوش در حافظه جمعی مردم ماندگار شود.
رجایی همدلی را حلقه اصلی زنجیره موفقیت در مدیریت مطلوب شهر دانست و افزود: تمامی دستگاه ها و نهادهای شهری اعم از خدمت رسان و اجرایی و عمرانی، باید فارغ از مباحث حاشیه ای، همدل و همراه باشند تا اتفاق های بزرگ و ماندگار برای شهر رقم بخورد.

وی ادامه داد: شهرداری نیز با همین رویکرد همواره در کنار دیگر دستگاه های متولی به اجرای برنامه ها با موضوعات مختلف پرداخته است و این امر نیز رضایتمندی مقامات استانی و سهرستانی را فراهم کرده است.

شهردار لنگرود تصریح کرد: موضوعات فرهنگی را باید با نگاهی مثبت ارزیابی کرد چرا که فعالیت‌های این بخش منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می شود.

انتهای پیام/