به گزارش ختم کلام، شهردار کومله، آذرماه ۹۸ را زمان آغاز پروژه های عمرانی شهرداری این شهر اعلام و اظهار کرد: این پروژه ها درمدت ۹ ماه به بهره برداری رسیده است.

منوچهر مهدی پور از افتتاح ۴۸ پروژه شهرداری با بیش از چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در هفته دولت خبر داد و گفت: روکش آسفالت کوچه های سطح شهر به مساحت تقریبی ۱۱ هزار مترمربع و زیرسازی کوچه های شهر نیز در حدود ۸ هزار مترمربع انجام شده است.

به گفته وی، لوله گذاری دفع آبهای سطحی به طول ۱۵۰۰ متر انجام شده وفاضلابهای مسدود شهر نیز به دو صورت مکانیزه و دستی، لایروبی شده اند.‌
شهردار منطقه توریستی کومله همچنین از جدول گذاری خیابان های شهر به طول ۴۲۰۰ متر، پیاده روسازی و نوسازی پیاده روهای دو خیابان به متراژ تقریبی ۱۳ هزار مترمربع خبر داد و از زیباسازی سیمای شهری، رنگ آمیزی جداول و دیوارنگاری سطح شهر بعنوان پروژه های دیگر یاد کرد.
مهدی پور با اشاره به ماشین آلات خریداری شده از سوی شهرداری کومله از تجهیز ناوگان موتوری این شهرداری خبر داد و خاطر نشان کرد: این ماشین آلات شامل یک دستگاه نیسان، آریسان، موتورسیکلت و یک دستگاه خودروی پیشروی آتش نشانی است.
وی از اقدامات انجام شده در زمینه های دیوارکشی زمین محصور نشده خیابان امام، ساختمان موتوری شهرداری، آرامستان و بازسازی محوطه آن نیز یاد کردو گفت: تعریض خیابان شهید لاهوتی به سمت اطاقور و تملک زمین میدان ورودی شهر، بازگشایی و تملک خیابان ۱۲ متری تا پمپ بنزین از دیگر اقدامات انجام شده است.
شهردار کومله همچنین با اشاره به اهمیت توسعه فضای سبز، از نوسازی ساختمان شهرداری و ارتقای سیستم اداری در کنار انجام پروژه مبلمان شهری خبرداد.

انتهای پیام/

 

مهدیه رزاقی لنگرودی