اعلام رضایت رییس شورای شهر لنگرود از شهردار این شهر و درخواست فعالیت وی با تمام قوا

ختم کلام/ رییس شورای شهر لنگرود در پی درخواست استعفای شهردار این شهرگفت: اعضای شورای لنگرود از عملکرد شهردار رضایت کامل دارند واز وی می خواهند با تمام توان به کار خود ادامه دهد.

رئیس شورای شهرلنگرود در گفتگویی با اشاره به اظهار استعفای شهردار این شهر، عملکرد مجموعه شهرداری و به ویژه شهردار لنگرود  را در این  دوره  وحتی در مقایسه با دوره های گذشته بسیار مطلوب دانست.

غلامرضا منصفی اظهار کرد: در دوره های گذشته  تمام فرصتها به جای پرداخته شدن به پروژه های عمرانی  به مباحث حاشیه و عدم کارایی و در نهایت  عوض شدن شهرداردر مدت زمان  کوتاه  می انجامید اما اینبار در ابتدای امر با تصمیم اعضای شورای شهر که ترکیب افراد متخصص و باتجربه بودند  شهرداری متخصص و بومی و پرتلاش روی کار آمد  فردی که توانست تعامل بسیار خوبی  با اعضای شورا ایجاد کند و ماحصل این تعامل موجب شد که تجربه تلخ گذشته تکرار نشود.

وی گفت: بهره‌گیری از بسترهای موجود و آگاهی به نیازهای مردم شهر لنگرود با پروژه های نظیرنهضت بزرگ آسفالت، لایه روبی رودخانه شهر ، حل معضل آبگرفتگی خیابان امام ، بهسازی پل خشتی و باغ ملی و اجرای دیگرطرح های عمران شهری یک جهش فوق‌العاده درلنگرود ایجاد کرد که موجب تحول چهره شهر وتوسعه روزافزون شهری شد.

رییس شورای شهر لنگرود افزود: شهردار این شهر برای دستیبابی و نهادینه شدن نشاط در میان مردم شهر با هدف کاهش آسیب های اجتماعی  و پویایی جامعه با برنامه و هدف پیش رفت و توانست  کارنامه بسیار موفقی کسب کند.

منصفی با اشاره به این مطلب که به یقین  کمتر جایی شنیده شده که حتی کارگران و پرسنل شهرداری از صدای شنیدن زمزمه های رفتن یک شهردار دچار نگرانی و ناراحتی شوند اما در شهر لنگرود این اتفاق افتاد چرا که رجایی توانست  با همه مشکلات مالی و اقتصادی موجود در شهرداری، در طول این مدت، حقوق کارگران را به موقع  پرداخت ورضایتمندی بالای مردم را جلب کند 

وی خاطر نشان کرد : کارنامه قابل قبول شهردار، آبادانی شهر، خدمت به مردم ، رضایت کارگران وپرسنل شهرداری  واز همه مهمتر مهارت وی در ایجاد فضای امن و آرامش از مهمترین مولفه ها در سنجش میزان رضایتمندی اعضای شورای شهر از سید مهدی رجایی  است.

این مسئول افزود: شورای شهرلنگرود  همفکر و یکسو و با در نظر گرفتن منافع شهروندان و شهر از وی برای ادامه این مسئولیت حمایت می کند.

منصفی گفت: شورای شهرلنگرود  با هدف جلب رضایت شهروندان این شهر به دنبال کاهش مشکلات مردم شهر است و پرسنل شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر خواستار این هستند که در کنار شهردار منتخب خود طبق روال سابق و با اتحاد و همدلی تمام به فعالیت خود در توسعه و عمران و آبادانی شهری حرکت نمایند .