به گزارش ختم کلام، مدیر اداره امور شعب پست بانک گیلان همزمان با سالروز ولادت کریمه اهل بیت(ع) در مدرسه شهید پورحنیفه روستای سفید سنگان این شهرستان حاضرو با تبریک روز دختر و آغاز دهه کرامت، اظهارکرد: زن و دختر در دین اسلام جایگاه و ارزش والایی دارد.
محمد زمان فداکار با بیان اینکه حضرت معصومه (س) اسوه کامل اخلاق واخلاص است، افزود: وی گوهر گرانقدری است که درخشندگی او چشم همگان را مجذوب پاکی و قداست خویش کرده است.
فداکار همچنین ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه(س)، روز دختر و آغاز دهه کرامت، خاطر نشان کرد: نام این بانوی کرامت فاطمه است، ولی به دلیل دوری از گناه در درجه بالایی قرار داشتند و به همین دلیل لقب معصومه را برای ایشان گذاشتند که به حق برازنده ‌ترین لقب برای کریمه اهل بیت(ع) است.
وی به فعالیت های مثبت پست بانک گیلان در دوران شیوع کرونا ویروس اشاره کرد و افزود: پست بانک گیلان در زمان شیوع این ویروس منحوس، اقدامات خوب و مثبتی انجام داد که یکی از این اقدامات تحویل بسته های حمایتی به افراد آسیب دیده از کرونا بود.
مدیر اداره امور شعب پست بانک گیلان گفت: پست بانک جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلفی همچون فرهنگی و اجتماعی اقداماتی را در سطح روستاهای کشور انجام می دهد.

فداکار ادامه داد: پست بانک گیلان به نمایندگی از مدیر عامل پست بانک کشور، به مدت یکسال، کمک هزینه پنج دانش آموز دختر در روستا و مدرسه رومینا اشرفی را تقبل و تقدیم کرده است.

همچنین علاوه بر چند دانش آموز دختر، به مادر رومینا اشرفی نیز هدایایی از سوی پست بانک گیلان اهدا شد.
رومینا اشرفی دختر ۱۳ ساله تالشی است که چندی پیش به دست پدرش به قتل رسید و در مدرسه شهید پورحنیفه تحصیل می کرد.

انتهای پیام/