به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی_ رییس کل دادگستری استان گیلان در جمع مدافعان سلامت استان، تاثیر کار حرفه ای مدافعان سلامت را در ایجاد همدلی و همبستگی آحاد ملت ایران، حائر اهمیت دانست و اظهار داشت: خلق این عظمت را مدیون شما هستیم‌.

حاج آقا خلیلی با تاکید بر مواجهه موثر اقدامات کادر مدافعان سلامت در بحران کرونا، این فعالیت ها را جزء ارزش های جامعه خواند و تصریح کرد: کاری که شما در اوج این بحران کردید، بر همبستگی و پیوند دل های افراد جامعه افزود، این مهم همان انتشار مهربانی است که خداوند از آن به نعمت بزرگ یاد می کند.

قدردان رشادت های مدافعان سلامت هستیم

وی با ابراز خرسندی از حضور در جمع مدافعان سلامت اظهار داشت: از عمق وجودم قدردان تلاش ها و رشادت های شما عزیزان هستم، شما صمیمت و مهربانی را به جامعه برگرداندید و برگ دیگری از دفاع مقدس را در کشور، رقم زدید.وی ادامه داد: اکنون باید به فکر حفظ این سرمایه ارزشمند باشید و با نگاهی ارزشمدارانه، حرمت و موقعیت کنونی را حفظ نمایید.

حوزه سلامت گیلان، کارآمد در بحران کرونا/ گیلان الگوی مبارزه با کرونا

رییس کل دادگستری استان، با تقدیر از ریاست و مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سیستم سلامت استان را کارآمد و موثر دانست و خاطرنشان کرد: حوزه سلامت گیلان در حالی جزء استان های اول درگیر با کرونا مطرح شد، بدون نقص عمل کرد و بزرگترین اقدامات را در راستای خدمت رسانی مطلوب و مناسب به مردم استان، محقق نمود. استان گیلان به عنوان الگویی برای مبارزه با کرونا مطرح شد و در این زمینه باید مورد تجلیل قرار گیرد.