به گزارش ختم کلام، مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان، فراگیری مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را موجب فراهم سازی زمینه اشتغال جوانان دانست.
سرهنگ مهدی پارسا اظهار کرد: عدم فعالیت عملی، بیکاری را در جامعه افزایش داده است در حالیکه فراگیری مهارت‌های فنی و حرفه‌ای و حمایت از تولیدکنندگان داخلی زمینه اشتغال جوانان را فراهم آورده و از آسیب‌های جدی اجتماعی جلوگیری می‌کند.
وی از آغاز کلاس‌های فنی و حرفه‌ای خبرنگاران خبر داد و گفت: شروع کلاس‌های آموزشی برای اسفند ماه سال گذشته برنامه‌ریزی شده بود که به دلیل بحران کرونا ویروس به تعویق افتاد اما با پیگیری‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای گیلان، خبرنگاران استان از این مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به‌صورت رایگان بهره‌مند می‌شوند.
مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان
افزود: در مرحله نخست با رایزنی‌های صورت گرفته کلاس‌های آموزشی در پنج رشته شیرینی و کیک‌پزی، خیاطی، برنامه‌نویسی، فتوشاپ و کامپیوتر برای بانوان و آقایان خبرنگار و عکاس برگزار می‌شود.

پارسا از صدور گواهینامه پایان‌دوره برای شرکت‌کنندگان خبر داد و خاطر نشان کرد: آموزش خیاطی از تیرماه و سایر کلاس‌ها از اواخر مرداد آغاز می‌شود.

وی گفت: کلاس‌های آموزشی، با تعداد محدود گروه‌بندی شده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/