به گزارش ختم کلام، استاندار گیلان عصرشنبه در آئین تکریم و معارفه دو فرماندار پیشین و جدید رشت، با بیان اینکه این کلانشهر دارای ظرفیت‌های کم‌نظیری در بخش‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی فراوانیست اظهار کرد: رشت همچنین از لحاظ نیروی انسانی از جمله مناطق غنی استان و کشور است.

ارسلان زارع با تاکید بر اینکه فرماندار جدید رشت باید شاخص‌های توسعه را ارتقاء دهد گفت: با حرکت معمولی و لاک‌پشت وار جهش تولید و رشد تصاعدی محقق نمی‌شود بلکه باید بیشتر فعالیت کنیم زیرا رشت در عرصه کشاورزی، خدمات، کشاورزی، بازرگانی و صنعتی ظرفیت‌های مختلفی دارد.

وی تحقق دولت الکترونیک را از فرصت‌های معنادار در ایام برشمردو افزود: گیلان از لحاظ زیرساخت‌های الکترونیکی از استان‌های برخوردار کشور است و در انتخابات گذشته نیز توانستیم در مکان‌های دوردست نیز انتخابات آنلاین برگزار کنیم.

استاندار گیلان همچنین با اشاره به فعالیت بخش خصوصی و کارآفرینان در ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی بر لزوم بهرمندی بیشتر تیم مدیریتی جدید رشت از کارآفرینان و استارتاپ‌ها تاکید کرد.

زارع، بردباری و حسن خلق را لازمه مدیریت فرمانداران برشمردو با تاکید بر استفاده از ظرفیت امام جمعه رشت توسط مدیران گفت: تعامل با نماینده ولی‌فقیه در گیلان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به‌عنوان یک ظرفیت باید مورد توجه مسئولان و مدیران قرار گیرد.

وی با اشاره به کاهش اعتبارات هزینه‌ای ادارات گیلان در امسال افزود: براین اساس، مدیریت جهادی باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در گیلان ادامه داد: امسال از پرداخت اضافه کاری و حق ماموریت خبری نیست اما مشکلات اقتصادی نباید کمترین تاثیری برعملکرد مدیران و مسئولان داشته باشد.

 

استاندار گیلان همچنین ضمن قدردانی از تلاش های میر شمس مومن زاده، برای علی فتح الهی در کسوت فرماندار جدید رشت آرزوی توفیق کرد.

انتهای پیام/