به گزارش ختم کلام، رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به سخنان رهبرانقلاب پیرامون کمک مؤمنانه همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در پی این سخنان، اقدامات جدی در خصوص کمک به نیازمندان و آسیب‌ دیده‌گان بیماری کرونا در سراسر کشور به ویژه گیلان در حال انجام است.

سرهنگ‌مهدی پارسا بر لزوم بازتاب و پوشش رسانه‌ای این کمک‌های خداپسندانه تاکید کرد و ضمن اشاره به حمایت سازمان بسیج رسانه گیلان از رسانه های فعال در پوشش این امر، خاطر نشان کرد: در همین راستا، جشنواره عکس ویژه خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری با موضوع پوشش تصویری کمک مؤمنانه در گیلان برگزار می‌شود.
وی کمک‌های مؤمنانه به اقشار نیازمند جامعه، تولید ماسک و دستکش در مساجد و هیئات مذهبی، ضدعفونی اماکن، معابر، شهرها و روستاها و ایثار و مجاهدت مدافعان سلامت و نیروهای بسیج، نظامی، انتظامی و خدمات شهری را از موضوعات ای جشنواره عکس برشمرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: عکاسان گیلانی می‌توانند لینک گزارش تصویری منتشر شده خود در هر یک از خبرگزاری‌‌ها و پایگاه‌های خبری استان را به همراه نام و نام خانوادگی، شهر محل سکونت و شماره تماس، به پست الکترونیکی basij.resane.gilan@chmail.ir ارسال کنند.
سرهنگ پارسا افزود: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره، پنجم خرداد ماه امسال، همزمان با پایان ماه مبارک رمضان است.
وی با بیان‌ اینکه جشنواره عکس «کمک مؤمنانه» با مشارکت شهرداری رشت برگزار می‌شود، گفت: به سه اثر برگزیده لوح تقدیر و جوایز اهدا می شود.
انتهای پیام/