به گزارش ختم کلام، شهردار لنگرود در نخستین نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی این شهر ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال گذشته اظهار کرد: علاوه بر انجام بسیاری از پروژه‌های عمرانی و اجابت مطالبات شهروندان، در جوان‌سازی بدنه شهرداری لنگرود نیز با برنامه عمل شده است.
سید مهدی رجایی گفت: در سه سال گذشته بالغ بر ۶۰ نفر از کارکنان بازنشست شده‌اند و البته روند جوان سازی در امسال نیز ادامه خواهد داشت.
وی افزود: پروژه احیا و بازسازی باغ ملی، تکمیل آبنما، نصب تیرهای پارکی خریداری شده و آماده‌سازی سرویس بهداشتی نیز که در تخستین فرصت انجام خواهد شد.
شهردار لنگرود همچنین در مورد پروژه خیابان جدیدالاحداث که از میدان شهید املاکی به سمت کشتارگاه سنتی را شامل می شود نیز گفت: شمع‌ها و تیرهای پل واقع در مسیر نصب شده اند و تا ۳ ماه آینده کار زیرسازی جاده به اتمام خواهد رسید.
رجایی در خصوص پیشرفت پروژه عظیم کارخانه کمپوست خاطر نشان کرد، با وجود برخی اعتراضات مردمی و شیطنت های محلی، با تلاش های پیمانکار، مشاور طرح و با عنایت و همکاری دستگاه قضایی و انتظامی به سمت جلو حرکت خواهیم کرد.
وی ادامه داد: کار سنگفرش مسیر انتهایی خیابان نظام مهندسی نیز که به دلیل مراجعت پیمانکار به استان خویش، ناتمام باقیمانده بود، از سر گرفته شده است.
شهردار لنگرود با اشاره به بحران ویروس کرونا و شرایط ناپایدار اقتصادی، خاطر نشان کرد: با این وجود تمام حق و حقوق پرسنل در انتهای سال قبل پرداخت شده، است.
به گفته رجایی بخش اعظم حقوق فروردین کارکنان نیز واریز شده و شهرداری لنگرود در این زمینه میان شهرداری های استان پیشتاز است.

انتهای پیام/

ا