ختم کلام/ بیانیه جامعه بازنشستگان جهاد کشاورزی به رهبر جامعه اسلامی(مدضله العالی)/به قلم؛محمود سیف

بسم رب الشهداء و الصدیقین
محضر مبارک رهبر معظم انقلاب
سلام علیکم
احتراما بازنشستگان و سنگر سازان بی سنگر عرصه دفاع مقدس، سازندگی و کشاورزی به عنوان یکی از بال های انقلاب اسلامی که در راه اعتلای میهن عزیز از جان و مال خود مایه گذاشته و در تمامی برهه های انقلاب چون سرباز کوچکی سمعا و طاعتا گوش به فرمان امام المسلمین بوده اند در زمان بازنشستگی در رنج و مشقت فراوان مالی بسر می برند و همچنان مهر سکوت بر لب منتظر دستور حکومتی پیر و مراد خود هستند، واقفیم که در جمع دولتیان، گلایه مند فاصله حقوقی مدیران ارشد و کارگران و کارمندان شاغل و بازنشسته شده اید و این در حالی است که باز هم فاصله حقوق شاغلان و بازنشستگان در اواخر سال ۹۸ به ۷۰ ٪ رسیده و بر بار مشکلات این قشر آسیب پذیر افزوده شده است. فاصله حقوق بدون اضافه کار و ماموریت و امتیازات یک مدیر ارشد با بازنشستگان، حداقل ۵۰ میلیون شده است و اما هر شب همین کاخ نشینان را با کت و شلوار چند ده میلیونی و عطر و اتکلن زده در صفحه تلویزیون و در رسانه ها می بینیم که داعیه خدمت به محرومین را سر لوحه جملات فریبنده خود قرار می دهند. و اما شاید فقط با پول لباس های ست شده آنها که هر روز با روز قبل متفاوت است، چند ده خانواده می توانند یک ماه را با رفاه سپری کنند.
آقایم و مولایم؛
مگر اینان چه کاری می کنند و چه کار مدیریتی مهمی انجام می دهند و زیاده طلبی می کنند که ما دلسوختگان رهبر و انقلاب نمی توانیم انجام دهیم؟ کدام مدیریت؟غیر از این است که همان برنامه ها را بایستی شاغلان امروز و بازنشستگان دیروز در کشور نهادینه کنند و به اجراء در آورند؟
رهبرم و پیر مرادم؛
ما به خون شهداء قسم می خوریم با واگذاری همین پست ها و مدیریت ها به فرزندان دلسوز خود به دور از کاخ نشینی و استفاده از ماشین ها و امکانات آنچنانی و اسکورت و ریخت وپاش های اشرافی و حقوق های چند ده میلیونی، با سکونت در کنار محروم ترین و مستضعف ترین اقشار جامعه و کوخ نشینان، به نحو احسن و بهتر از آنان با ۱۰٪ حقوق آنان برای اسلام و امت مسلمان و کشور امام زمان(عجل الله) انجام دهیم.
شهید زنده انقلابم؛
به جد والا مقامت و به اجداد طاهرینت سوگند، فقط کافی است لب تر کنید تا باز همچون سالهای جوانی، در راه خدمت به امام و آرمانهای او و فرزند رشیدش امام الخامنه ای، از جسم بی ارزش خود کار بکشیم و جانفشانی کنیم. به خدا از این همه نامردمی ها و ظلم هایی که در حق ما و مستضعفین و کوخ نشینان روا داشته اند، خسته شده ایم.
انتظار ما از مولایمان این است که با دم مسیحایی و زبان چون ذوالفقار جدت بر ریشه هر گونه کفر و نفاق و تبعیض ضربه کاری وارد کنید و با بکار گیری همه فرزندان جهادی خود، باب جهادی دیگر را باز کنید و نگذارید نااهلان و نامحرمان قسم خورده و متمکنین در منازل به مسند ها تکیه بزنند و دلسوختگان انقلاب را دلسرد از همه چیز و خانه نشین کنند.
اماما
ما بازنشستگان جهاد کشاورزی و کلیه شاغلان دستگاه ها بدون انتظار باز حاضریم در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی،اقتصادی، دفاعی، سازندگی و کشاورزی با فرمان رهبر فرزانه، لباس خدمت به تن کنیم و با اطمینان عرض می کنم که همه مجهز به علم روز مدیریت و هم با تعهد، تخصص، تدین و تجربیات ۳۰ ساله خدمت خالصانه خود از حریم ولایت و خون شهدای انقلاب دفاع کنیم در کمترین زمان ممکن آرامش، رفاه، اتحاد و یکپارچگی را به ارمغان آورده و جهادی دیگر را در عرصه ملی و فقر زدایی رقم بزنیم.
و توکل علی الله و کفی بالله وکیلا
والسلام

جامعه بازنشستگان جهاد کشاورزی