به گزارش ختم کلام، مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان در اولین روز هفته با معاونت ها و کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست  دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات کارشناسان قرار گرفت.

 

ساسان کفایی در این دیدارها ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان گیلان گفت : خرد جمعی راهکار اساسی حل مشکلات زیست محیطی است و حرکت تیمی را لازمه این هدف دانست.

 

وی با تاکید بر رعایت شئونات اداری توسط همکاران، رعایت اخلاق حرفه ای را از مولفه های اصلی پیشرفت در کار اداری عنوان کردو گفت: در سیستم اداری جایی برای افکار مسموم وجود ندارد.

 

این مسئلول با ذکر اینکه قطار سریع السیر رشد و توسعه محیط زیست گیلان  تعریف و ماده شده گفت: این قطار منتظر تاخیر ، تعلل و سهل انگاری کسی نخواهد ماند.

 

مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان در ادامه گفت: فضا برای رشد و پیشرفت کاری تمامی پرسنل باز است و کارکنان این مجموعه برای کار و نتیجه بهتر باید محیطی آرام و بدون دغدغه داشته باشند.

 

کفایی افزود: کسانی که برای کار خود و رسیدن محیط زیست گیلان به جایگاه بالاتر تلاش بیشتری می کنند قطعا با تشویق روبرو خواهند شد همانگونه که با تخلف و نقض مقررات در هر پست و مقامی به شدت برخورد قانونی خواهد شد.

وی  با تاکید بر اهمیت جایگاه تشکلهای مردم نهاد محیط زیستی گفت: دیدار با اعضای تشکل های محیط زیستی استان از اولین برنامه های کاری پیش رو خواهد بود اما به دلیل  شیوع بیماری اخیر و لزوم رعایت مسائل بهداشتی و حفظ سلامت این عزیزان جلسه مذکور در آینده تشکیل خواهد شد.

انتهای پیام/