به گزارش ختم کلان،  ارسلان زارع پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، از روند مطلوب ذخیره سازی کالاهای اساسی در استان خبر داد و گفت: مشکلی در خصوص تامین اقلام اساسی و مورد نیاز مردم در گیلان وجود ندارد.

وی بر لزوم تداوم آرامش موجود در بازار تاکید کرد و افزود: باید با تامین مناسب اقلام مورد نیاز و همچنین نظارت بر روند توزیع آن ، موجبات تامین آرامش اجتماعی را محقق کرد.

نماینده عالی دولت در گیلان به برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات بهاره در نقاط مختلف استان اشاره و بیان کرد: در جریان برگزاری این نمایشگاه ها باید نظارت بر قیمت ها و نیز کیفیت اقلام مورد عرضه به دقت صورت گیرد لذا دستگاه‌های نظارتی با تعامل یکدیگر، نسبت به کنترل و نظارت بازار اقدام کنند.

دکتر زارع با تاکید بر لزوم جلوگیری از هرگونه افزایش قیمت اقلام در بازار، تصریح کرد: اقدامات نظارتی با برنامه ریزی دقیق و منسجم تشدید شود.

استاندار گیلان همچنین با اشاره به گردشگرپذیر بودن گیلان، بر لزوم تکریم مسافرانی که این استان را به عنوان مقصد سفر انتخاب کردند، تاکید و اضافه کرد: لازم است خدمات رسانی در این بخش و نظارت بر تاسیسات گردشگری بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.