اختصاصی ختم کلام/

بانوی کاندیدای انتخابات نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه شامگاه چهارشنبه در جمع مردم این شهر، آنان را تصمیم گیرندگان اصلی انتخابات دانست و خود را حافظ منافع مردم عنوان کرد.
ریحانه احمدی همچنین خود را سفیر مردم درسطوح ملی، بین المللی و منطقه ای خواند و با اشاره به هدف تحولگری خود در مجلس، افزود: بی شک این هدف، بدون حمایت مردم محقق نمی شود.
کاندیدای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ازحوزه انتخابیه آستانه اشرفیه گفت: این شهر با وجود پتانسیل های کشاورزی، دریایی، صنایع دستی، زیارتی، گردشگری و دو محصول استراتژیک برنج و بادام زمینی، اما تاکنون جایگاه مطلوبی در حوزه های مختلف کسب نکرده است.
احمدی ضمن مذمت هرگونه تخریبگری در سطوح مختلف، تخریب های سیاسی و انتخاباتی را راه مناسبی برای برون رفت مشکلات معیشتی، درمانی و بیکاری ندانست و تصریح کرد: مردم آگاهند که جنگ و تخریب موجب پیشرفت شهرستان نخواهد شد.

وی با بیان اینکه شاه چراغ شیراز جز سه منطقه مذهبی گردشگری کشور است گفت: آقا سید جلا الدین اشرف نیز می تواند به چهارمین قطب گردشگری مذهبی کشور تبدیل شود.
این داوطلب نمایندگی مجلس خطاب به مسئولان پرسید چرا حرم سید جلا الدین اشرف مانند شاه چراغ از اعتبارات ملی برخوردار نشده است؟
احمدی خاطر نشان کرد: آستانه اشرفیه با وجو دارابودن زیباترین بندر تاریخی، اما در حال حاضر هویت تاریخی خود را از دست داده است.
وی با اشاره به شغل آموزگاری خود گفت: آموزگاران‌جامعه از کمترین حقوق و مزایا برخوردارند در حالیکه امروز ثروت های ملی توسط آقازاده ها به تاراج می رود.
کاندیدای دوره یازدهم نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه رشت، خود را پلی برای فرزندان این سرزمین توصیف کرد و از شکستن تابوها به دست خود خبر داد.
تنها کاندیدای بانو از حوزه آستانه اشرفیه با اشاره به برخی هجمه های وارد شده به حیثیت، شخصیت و آبروی وی توسط برخی بدخواهان، همگان را به اخلاق مداری و ترک تهمت و ناروا فراخواند.
احمدی، آستانه اشرفیه را نیازمند تحولی بزرگ دانست و با اشاره به حضورمادران شهدایی همچون خوش سیرت و اسماعیلیان بیان داشت: به حرمت مادران این شهدا خبر دار خواهیم ایستاد.
وی خود را جوان حاضر در گام دوم انفلاب معرفی و خاطر نشان کرد: هرچند در دوران جنگ حضور نداشتم، امروز اما آمده ام تا با کسانی که ثروت ها را چپاول کرده و تمام پست های مدیریتی را متعلق به خود کرده اند بجنگم.
انتهای پیام/

به قلم: مهدیه رزاقی لنگرودی