کاندیدای جوان یازدهمین دوره انتخابات نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه رشت در گفتگو با ختم کلام با اشاره به سن کم و میزان تجربه خود اظهار کرد: می پرسند چگونه می توانم مشکلات کشاورزی، صنعت، مسکن و اشتغال جوانان را برطرف کنم ؟
محمد رضا قربانی گفت: پاسخ این است که در حوزه صنعت باید کارخانه های ورشکسته را احیا کنیم اما سوال اینجاست کارخانه ای که مواد اولیه ندارد چگونه باید احیا شود!
وی با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه علیه ایران ادامه داد: بدون شک برای تامین و ورود مواد اولیه کارخانه ها
منتظر دستور عده ای ننشسته ایم.
کاندیدای جوان یازدهمین دوره انتخابات نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه رشت خاطر نشان کرد: اگر قرار بود با دستور آقایان، مشکلات حل شود چرا تاکنون سه نماینده فعلی رشت دستورات لازم برای احیای کارخانجات را ندادند؟
قربانی ادامه داد: هیچ کس علامه دهر و متخصص در همه زمینه ها نبوده و باید از هر تخصصی در جای مناسب خود استفاده کرد.
وی با اشاره به تخصص خود در زمینه های صنعت، کسب و کار و مهندسی پزشکی گفت: این دلیل نمی شود تا در حوزه هایی همچون کشاورزی صاحب نظر باشم.
این داوطلب نمایندگی مجلس تاکید کرد: مشکلات خودمان باید به دست خودمان حل شود و منظور از خودمان، تمام اقشار جامعه است.
قربانی گفت: برای تحول و توسعه کشور، تجربه هیچ فردی نباید نادیده گرفته شود بلکه باید نظر همگان را شنید و بر نظرات ارائه شده، تامل کرد.
وی افزود: درصورت حمایت مردم، پس از کسب آرا، اقدام به تشکیل اتاق فکر در حوزه های مختلف خواهم نمود.
این داوطلب جوان همچنین از راه اندازی سامانه ای برای ثبت مشکلات شهری شهروندان در طول دوران نمایندگی خود خبر داد و تصریح کرد: علاوه براین، سامانه متنازع دیگری نیز با دعوت از افراد صاحب نظر برای حل مشکلات شهری مردم تشکیل خواهم داد.
قربانی با بیان اینکه مشکلات باید با کمک هم حل شود و نباید یک نفر تصمیم گیرنده باشد گفت: این یکی از قول های انتخاباتی من است و وعده و وعید نیست.
انتهای پیام/