به گزارش ختم کلام، سید ولی اله عظمتی در دیدار با جمعی از مردم رشت، اظهار داشت: پس از چهل و یک سال، امروز نظام مقدس اسلامی توانسته در عرصه های  مختلف بخوبی بدرخشد و افتخارات بزرگی را بدست اورد.

وی با تاکید بر اینکه توانسته ایم اقتدار و عظمت کشورمان را در جهان اثبات کنیم، بیان داشت: اکنون قدرت نمایی می کنیم و حرف های خودمان را به صراحت در دنیا بیان می‌کنیم.

فرماندار اسبق رشت عنوان کرد: ایران اسلامی ظرفیت های خدادادی زیادی دارد و همچنین دانشمندان و نخبه های فراوانی را در خود گنجاندیده که در عرصه ای بین المللی درخشیده اند و این اقتدار ایران است.

عظمتی گفت: ملت ما امروز آگاه و مطالبه گر هستند و نمی توانند در مقابل ناکارآمدی های مسئولین سکوت کنند.

فرمانده اسبق سپاه رشت با اشاره به اینکه جوانان خواسته های زیادی دارند و نیاز به خانواده و آینده روشنی دارند اذعان داشت:مردم ما شایسته بهترین ها هستند،چرا که در طول این چهل و یک سال در سخت ترین بحران ها و فراز و نشیب ها در کنار نظام بوده اند و با سخنان رهبری در همه صحنه ها حضور داشته اند.

وی افزود: استان های دیگر تافته جدابافته نیستند، مشکلات برای همه استان ها است اما آن ها از ما بهتر هستند چون مدیریت بهتری دارند‌.

عظمتی با بیان اینکه چرا باید مسئولینی به کار بگیریم که توان و کارآمدی مناسب را ندارند عنوان کرد:امروز لازم است که مدیران کارآمد و مومن و جوان را در عرصه های مختلف بکارگیری کنیم.

فرماندار اسبق رشت افزود: مدیران باید بحران شکن بوده و توانایی های لازم را داشته باشند.

وی یادآور شد: شهرداری به تنهایی نمی تواند از عهده خدمات دهی برآید و امروز ناکارآمدی در شهرداری رشت موج می زند اما نمایندگان می توانند با جسارت خود اعتبار لازم برای پروژه های مهم را مطالبه کنند.

فرمانده اسبق سپاه رشت عنوان کرد: زباله سراوان تنفس را از ما گرفته و مناطق ما را آلوده کرده است، ضروری است که‌ امروز به این موضوعات بپردازیم.

عظمتی با اشاره به اینکه کارخانه های ما باید با تمام درصد توان خود کار کنند بیان داشت: نمایندگان باید شناخت و شجاعت لازم در برخی مسائل را داشته باشند و برای مشکلات مردم بخصوص جوانان قدم بردارند.

وی اذعان داشت: نماینده باید حقایق و درد دل های مردم را بیان کند، بسیاری از مشکلات راه حل دارند، باید پاسخگوی مردم باشیم و اگر امروز داد مردم را می زنیم فردا باید بتوانیم به آن عمل کنیم.