به گزارش ختم کلام، همایش انتخاباتی “برای تغییر” سید ولی الله عظمتی با حضور جمع کثری از اقشار مختلف برگزار شد.

سید ولی الله عظمتی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان رشت در این گردهمایی با اشاره به اینکه همگان به داشته ها و ظرفیت های بالای استان گیلان آگاه هستند، اظهار داشت: اگر از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود استان گیلان بیکار نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه استان گیلان ظرفیت و منابع خدادای بسیاری مانند کوه، دریا، جنگل و. .. دارد، بیان داشت: استان گیلان منابع انسانی توانمندی دارد ولی این ظرفیت ها مغفول مانده است.

فرماندار اسبق رشت با اشاره به ظرفیت بالای منطقه آزاد انزلی عنوان داشت: با وجود این ظرفیت بالا، گیلان از بسیاری از تبادلات اقتصادی بی بهره است در حالی که می تواند صادر کننده بسیاری از محصولات به کشورهای همسایه باشد.

عظمتی به لزوم حضور مدیران جهادی تاکید کرد و افزود: مدیران باید در خدمت مردم باشند و از فرصت ها به نفع مردم استفاده کنند.

وی با انتقاد از علمکرد مسئولان استانی در بارش برف اخیر اظهار کرد: برف نعمت خداوند است و به جای اینکه موجب شادی و نشاط مردم شود به علت عملکرد ضعیف مسئولان موجب آزردگی مردم شد.

فرماندار اسبق رشت با اشاره به اینکه بارش برف سال ۹۲ بیشتر از برف امسال بود اذعان داشت: سال ۹۲ برق هیچ روستایی قطع نشد در حالی که هنوز چند روز از بارش برف گذشته برف بسیاری از کوچه ها و معابر جمع آوری نشده است.

عظمتی با اشاره به ضعف مدیریت در استان گیلان بیان داشت: زمانی استان اولین ها بودیم ولی الان در جایگاه پانزدهمین استان کشور قرار داریم.

وی با اشاره به اینکه برای داشتن جامعه ای پویا باید به جوانان بها داد، افزود: باید این سد را بشکنیم و تغییر و تحولی در کشور و استان خود به وجود آوریم و امیدواریم روزی جوانان و مردم به جایگاه اصلی خود برسند.

عظمتی به ضرورت توجه به ورزش تاکید کرد و یادآور شد: سال های گذشته نمایندگان لیگ برتری گیلان به علت بی توجهی به لیگ پایین تر سقوط کردند و امیدواریم تیم های داماش، ملوان و سپیدرود به جایگاه واقعی خود در لیگ برتر دست پیدا کنند.

انتهای پیام/