به گزارش ختم کلام، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به گام دوم انقلاب، از تلاش های خود در راستای اهداف انقلاب و اشتغال جوانان سخن‌گفت.
نادر حسینی با اشاره به فعالیت در تاسیس بیش از ۵۰ موسسه فرهنگی و قرآنی در گیلان گفت: با این اقدام بیش از ۳۰۰ جوان در حوزه های قرآنی مشغول به کار شده اند.
وی با توجه به تربیت بیش از ۱۰۰۰ مربی قرآن در شهرهای مختلف گیلان و استان همجوار، از فعالیت بیش از ۲۰۰ مداح اهل بیت و ذاکر با این‌موسسات نیز خبر داد.
به گفته کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه رشت، این جوانان به صورت مدرس قرآنی نیز در نهاد های مختلف دولتی، خصوصی و نیمه خصوصی فعالیت می کنند.
حسینی در ادامه، عمل نکردن نمایندگان مجلس در دوره های گذشته و کنونی به منویات رهبری را از اهداف خود برای شرکت در انتخابات مجلس عنوان کرد.

وی یکی از وظایف رسانه ها را به ویژه در بحبوحه انتخابات، وظیفه انقلابی دانست و گفت: برخی با مبالغ هنگفت وارد عرصه انتخابات شده اما برخی دیگر با هزینه شخصی به این عرصه ورود کرده اندو امروز بر رسانه ها است که نوع ورود داوطلبان را عنوان کنند.
این داوطلب نمایندگی مجلس، ارائه لوایح مختلف ملی برای حل مشکلات معیشتی جامعه، نگاه استانی برای استفاده بهینه از منابع و همچنین نگاه محلی برای پیگیری مطالبات روستاییان را سه برنامه ای برشمرد که هر نماینده‌ مجلس باید در طول دوران‌خدمت خود اجرایی کند.
حسینی افزود: همگرایی در نمایندگان فعلی وجود ندارد در غیر اینصورت با جذب سرمایه گذار و همدلی با آنان می شد در نجات شهر و استان موفق عمل کرد.
وی ادامه داد: برخی نمایندگان با دریافت شکلات از مقامات بالاتر، سکوت کرده اند و امروز، سکوت آنان‌، موجب عقب ماندگی جامعه شده است.
این فعال داوطلب نمایندگی مجلس،
قانونگذاری صحیح، نظارت دقیق بر عملکرد مجلس و پیگیری مطالبات به حق مردم را سه وظیفه اصلی نماینده در مجلس بر شمرد.
حسینی با بیان اینکه پروژه های نیمه تمام از سال های گذشته همچنان باقی مانده تصریح کرد: امروز هزینه نگهداشت این پروژه ها، خود به معضل بزرگی تبدیل شده است.
وی پیرامون توسعه شهری و به ویژه حل مشکل ۲ رودخانه رشت پیشنهاد کرد: باید در دوطرف این دو رودخانه لوله گذاری انجام شود تا در انتها به تصفیه خانه رسیده و اینگونه با کمترین هزینه، مشکلات آن برطرف شود.
کاندیدای نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه رشت گفت: فضای شهری شهرهای اطراف رشت به حال خود رها شده است در حالیکه این شهر ها، در مجلس، دارای نماینده ای بومی بودند.
حسینی با اشاره به مبنای فکری انقلابی گری و قرآنی خود از همکاری با جریان های همسو و انقلابی خبرداد و هرگونه حزب و جناح بازی توسط خود را رد کرد.
وی همچنین از انجام اقدامات احسنت خبر داد و حمایت های معیشتی و بیمه ای محرومان جامعه را در زمره این اقدامات برشمرد.
این داوطلب، همچنین بازنگری قوانین و نظارت بر اجرای آن را از دیگر اهداف خود خواندو گفت: چهارچوب ها و مبانی انقلابی اما، باید همواره حفظ و رعایت شوند.
به گزارش ختم کلام، نادر حسینی، موسس بیش از ۵۰ موسسه فرهنگی و قرآنی در سطح استان است و مدیریت چندین مرکز قرانی را در بخش های دولتی، خصوصی، بسیج و حوزه علمیه بر عهده دارد.
وی که متولد ۱۳۵۷ و ساکن رشت است، دارای دانشنامه کارشناسی ارشد علوم سیاسی است و تدریس علوم و معارف قرآنی و کارشناسی فرهنگی اداره کل کمینه امداد گیلان را در کارنامه دارد.

انتهای پیام/

تنظیم: مهدیه رزاقی

عکس: سعید ابراهیم خانی