ختم کلام/ رشت- نامزد انتخاباتی یازدهمین دوره‌نمایندگی مجلس با تاکید بر اینکه امروز کسانی که پست های کشور را بر اساس بی لیاقتی ها اشغال کرده اند باید پاسخگو باشند، خاطر نشان کرد: پدر خواندگی ها و فامیل بازی ها باید کنار گذاشته و شایسته سالاری ها باید رو شوند.

حسین رضاپور در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: انتخابات گسترده، قوانین خاص خود را دارد و درواقع در این امر پای حیثیت نظام نیز در میان است.

وی گفت: همگی به انقلاب و خون های ریخته شده شهدا بدهکار و مدیون هستیم بنابراین در گام دوم انقلاب باید هوشیارتر و فداکارانه تر عمل کنیم.
این نامزد دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت با اشاره به مشکلات فعلی کشور ادامه داد: در امورات پژوهش و تحقیقات نسبت به تمام مسائل اجتماعی، معیشتی و جغرافیایی، برنامه های جامعی دارم.

رضاپور گفت: از ظرفیت رسانه و نخبگان و همه خادمان به انقلاب برای رسیدن به اهداف انقلابی و اجتماعی استفاده می کنم.
وی بر لزوم رد ریاکاری در تمام عرصه ها تاکید کرد و با اشاره به اعتقاد راسخ  امام خمینی (ره) افزود: امام با این اعتقاد، یکتنه با تمام نا راستی ها مبارزه کرد و امروز نیز با اراده محکم‌ می توان راه این شخصیت برجسته جهانی را ادامه داد.
این نامزد انتخاباتی خاطر نشان کرد: باید به تمام وعده های انتخاباتی و برخلاف نماینده هایی که با اغوا گری به خرید رای اقدام می کنند، عمل کنیم.
رضا پور ادامه داد: اگر پای اراده درست درمیان باشد، اعتماد مردم جلب و جامعه فعلی که تشنه حقیقت است، اغنا می شود.

وی خاطر نشان کرد: در جامعه انقلابی،  فقط مدیریت جهادی، دیندار و حق گو می تواند پاسخگو باشد در غیر اینصورت بی شک، آن مدیریت، جهادی نبوده است.
کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه رشت افزود:  کسی که بر کرسی مجلس نشست باید آبروی مردم را حفظ کند و برای توسعه جامعه، رفع بیکاری، تولید و اشتغال گام بردارد.
رضاپور، با بیان اینکه دموکراسی واقعی در انقلاب با عشق و علاقه اتفاق افتاد تاکید کرد: این روند باید همچنان ادامه یابد و باید یاد بگیریم از ظرفیت ها به نفع پیروزی استفاده کنیم و یک حزب، حزب دیگر را تخریب نکند.‌ مهم دست یابی به اهداف توسعه یافتگی است.

وی گفت: در مجموع تمام کاندیداهای  صلاحیت شده و نشده متعلق به این کشور هستند و باید در هرصورت برای آرمان های این کشور تلاش کنند.

این نامزد انتخاباتی افزود: نباید این تصور به وجود بیاید که رد صلاحیت شدگان، از نظام خارج شده اند بلکه روند باید به‌گونه ای ادامه یابد که از این افراد با تجربه، در پست های دیگر مدیریتی استفاده شود.
وی با بیان اینکه قرار نیست همه کاندیداها کرسی مجلس را تصاحب کنند تاکید کرد: مسند نشستگان و مسند ننشستگان باید در هرصورت دلسوز مملکت باشند.
نامزد انتخاباتی یازدهمین دوره نمایندگی مجلس همچنین گیلان را استانی صنعتی، گردشگری، کشاورزی و چهار فصل عنوان کرد و گفت: این جغرافیا نعمتی برای استان و کشور است که باید از این ظرفیت در راستای توسعه یافتگی، به درستی استفاده شود.
رضا پور بیان داشت: مسئولان جمهوری اسلامی و استانی باید نیروهای خفته، زبده و نخبه را شناسایی کرده و در جایگاه های مختلف و مناسب استفاده کنند.
وی گفت: گیلانی ها مسئولیت های فراوان‌و شایسته ای در سطح کشور دارند که از این ظرفیت ها باید به شایستگی استفاده شود.
این نامزد انتخاباتی خاطر نشان کرد: نباید مردم را دست کم گرفت و در راستای تقویت بنیه اقتصاد استان باید بخش های مدرنیته و غیر مدرنتیه را با نیروهای زبده گیلانی، فعال کرد.
رضاپور با اشاره به ناکارآمدی عملکرد مجلس شورای اسلامی در حل معضلات جامعه گفت: بی شک مجلس، نگاه امام گونه نداشت که نتوانست در راس امور قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه امروز در میان‌مردم دغدعه های زیادی وجود دارد تصریح کرد: مجلس به دنبال حذف این دغدغه ها نیست و این مهم ذائقه مردم را تلخ کرده  زیرا نسبت به مشکلات معیشت، اشتغال، تولید و بیکاری بی توجه است‌.

این نامزد انتخابات مجلس گفت:
متاسفانه مجلس خود را صرف امورات غیرمردمی کرد که امروز منجر به این نتایج بی خیر شده است.

رضاپور ادامه داد: در هر خانواده ای با هر قشر و هر فرهنگی، چند بیکار وجود دارد و مجلس رویه ای برای حل این مشکلات‌ در پیش نگرفت و این‌موجب شده است که نه تنها از کشور بلکه از دنیا عقب بماند.

وی با بیان اینکه تاکنون قانون‌مناسبی به نفع ملت در مجلس اخیر  به تصویب نرسید تاکید کرد: باید در راستای حل مشکلات مردم، حرکتی جهادی کرد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس گفت: نمایندگان نه نمایندگان‌دولت و نه نظام، بلکه نماینده مردم هستند و باید از حرکت های منفعتی و جناحی خودداری کنند و تنها در راستای حل مشکلات‌مردم گام بردارند.

رضاپور خاطر نشان کرد: کسی که قصد خدمت در سنگر مجلس را پیش گرفته باید با اخلاق مداری و فداکاری، خود را صرف امورات کارگران، بیکاران، کم برخورداران، بی سرپرستان و بدسرپرستان کند.
وی گفت: تا زمانی که بر مردم‌ آشکار نشد که حسین رضاپور برای حل مشکلات مردم موثر است یا نه، نباید به او رای دهند.
این نامزد انتخابات مجلس، تولید اشتغال و کارآفرینی را شعار جامعه امروز برشمرد و تاکید کرد: این‌مهم با قانون گذاری درست انجام شدنیست.

رضاپور گفت: می توانم در کمیسیون هایی که رنگ و بوی اقتصادی دارد فعالیت کنم تا بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم حل شوند.

وی افزود: مردم، امروز تمایلی به جناح بازی و پدرخوانده بازی ندارند، بلکه دنبال کسی هستند که از میان خود آنها باشد.

رضاپور با بیان اینکه از یک‌نماینده بیشتر از شرکت در مراسم عزاداری انتظار می رود گفت: در مراسم عزاداری، مطالبه گری مردم به شدت کاهش می یابد از این رو شرکت در این جلسات برای نامزدها بسیار به صرفه تر است در حالی که نماینده باید همیشه ودر همه حال دربطن مردم باشد و از عوام فریبی بپرهیزد.
وی خطاب به مسئولان و مردم پرسید: چرا عرضه نداریم اقتصاد کشور را درست کنیم‌ درحالیکه هم دانش و هم قدرت داریم؟
این نامزد انتخاباتی با تاکید بر اینکه امروز کسانی که پست های کشور را بر اساس بی لیاقتی ها اشغال کرده اند باید پاسخگو باشند، خاطر نشان کرد: پدر خواندگی ها و فامیل بازی ها باید کنار گذاشته شوند و شایسته سالاری ها باید رو شوند.

انتهای پیام/