به گزارش ختم کلام، مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان، امروز در نشست هیئت رئیسه انجمن بانوان بسیج رسانه این استان، مقوله حجاب و عفاف را از دغدغه‌های مهم دینی، فرهنگی و اجتماعی جامعه دانست واظهار کرد: در این میان، رسانه‌های جمعی، نقشی انکارناپذیر در ترویج یا تضعیف این فرهنگ در سطح عموم داشته‌اند.
سرهنگ مهدی پارسا، هر رسانه را قرارگاه امر به معروف خواندو گفت: طرح «پنج‌شنبه‌های گل یاس» با محوریت حجاب و عفاف در رسانه‌های گیلان اجرا می شود.
وی با اشاره به نقش اثرگذار رسانه ها در زمینه ترویج این مهم ادامه داد: رسانه ها در قالب این طرح، مطالبی در زمینه بهبود رفتار، منش اسلامی، مقابله با بی حجابی و ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه منتشر می کنند.
مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان، نقش رسانه ها رادر انتقال فرهنگ بسیار ارزنده توصیف کردو افزود: دشمن از راه های مختلف در فضاهای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای برای خدشه‌دار کردن فرهنگ اصیل اسلامی تلاش می کند بنابراین، در این جنگ رسانه‌ای باید فرهیختگان عرصه رسانه بیش از پیش فعال باشند.
پارسا تصریح کرد: در این طرح رسانه‌ها در قالب گزارش، مصاحبه و خبر در بخش عفاف و حجاب فعال خواهند شد و عملکرد رسانه‌ها نیز در این حوزه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ا