به گزارش ختم کلام، سعید نمکی در حاشیه افتتاح پروژه جدید اورژانس بیمارستان رازی رشت در گفتگو با خبرنگاران، ارزیابی مشکلات زیرساختی را از اهم برنامه‌های سفر ۲ روزه خود به گیلان عنوان و اظهار کرد: توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان از برنامه‌های مهم این استان است که با جدیت دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه گیلان از نظر توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان دارای مشکلات قابل توجهی است گفت: این استان همچنین با عقب‌ماندگی‌های طرح تحول نظام سلامت روبه رو است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین با اشاره به افتتاح مرکز اورژانس بیمارستان رازی رشت نیز افزود: بسیاری از مشکلات اورژانسی این بیمارستان با افتتاح چنین‌ پروژه ای برطرف می شود.
نمکی از تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی گیلان تا پایان سال بعد خبرداد و بیان‌داشت: این مهم از دیگر پروژه‌های بااهمیت گیلان است که پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به نگرانی های موجود در رمینه کمبود تجهیزات پزشکی و داروهای مورد نیاز کشور به ویژه در دوران ظالمانه تحریم ها نیز تاکید کرد: داروهای مورد نیاز در سطح کشور به اندازه لازم فراهم و ذخیره‌سازی شده و در حال حاضر کمبود دارو در کشور وجود ندارد.
انتهای پیام/