سرپرست اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت گیلان در گفتگو با ختم‌کلام، با اشاره به فرصت باقی مانده برای ثبت نام در بیست و سومین دوره انتخاب صادر کنندگان نمونه اظهار کرد: صادرکنندگان در صورت تمایل به شرکت در این رقابت استانی می توانند با مراجعه به سایت سازمان توسعه تجارت ایران و سامانه نمونش به آدرس nemoonesh.tpo.ir اقدام به ثبت نام کنند.
محمد فیض با بیان اینکه اولویت ثبت نام از طریق سایت است گفت: داوطلبان پس از مطالعه شرایط، ضوابط و معیارهای انتخاب صادر کنندگان نمونه سال می توانند به شکل الکترونیکی در سامانه مذکور ثبت نام و کد رهگیری دریافت کنند.
وی بر الزامی بودن دریافت کد رهگیری از سامانه نمونش توسط متقاضیان تاکید کردو افزود: دریافت اسناد و مدارک مشارکت کنندگان حقیقی و حقوقی بدون ارائه کد رهگیری امکان پذیر نخواهد نبود.
دبیرکارگروه پایش کارت بازرگانی در گیلان همچنین اضافه کرد: متقاضیان می توانند مدارک و مستندات خود را تا ۲۵ مهرماه به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادر کنندگان برگزیده استانی سال ۹۸ مستقر در اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت معدن و تجارت گیلان ارائه دهند.
این مسئول تاکید کرد: به اسناد و مدارکی که بعد از زمان تعیین شده، یا به شکل ناقص و قبل از انجام فرایند ثبت نام الکترونیکی به دبیرخانه کارگروه تحویل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
فیض با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام در این فراخوان به تشکیل کارگروه انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی پس از ۲۵ مهر اشاره و تشریح کرد: این کارگروه متشکل از نمایندگان دستگاه های اجرایی دولتی، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی، تعاون، تشکل ها و اتحادیه های صادراتی است که براساس شاخص ها و معیارهای سازمان توسعه تجارت ایران، صادرکنندگان نمونه استانی را انتخاب می کنند.
سرپرست اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت گیلان گفت: واحدهای تولیدی صادراتی و صادرکنندگان برای دریافت پاسخ به هرگونه سوال و یا ابهامی در این زمینه می توانند با شماره تلفن ۳۳۴۴۵۵۵۷ اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/