به گزارش ختم کلام و به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، رحیم طاهری با اشاره به موفقیت های این بانک در امسال اظهار کرد: با تلاش مجموعه بانک شهر، در شش ماه نخست سال جاری، در جذب و افزایش منابع با کیفیت، کاهش اقلام معوق و افزایش درآمدهای غیر مشاع، موفقیت های چشمگیری حاصل شد که به طور حتم در بهبود ساختار مالی ترازنامه بانک شهر تاثیر مثبتی خواهد داشت.
وی، افزایش قابل توجه سهم بانک شهر از بازار نقدینگی و پولی جامعه در پایان شهریورماه را نقطه عطف این موفقیت ها دانست و افزود: با استراتژی جدید و برنامه ریزی صورت گرفته، طی نظر سنجی عمومی انجام شده، هم اکنون بانک شهر در ردیف ۵ بانک برتر سیستم بانکی کشور قرار دارد و افزایش و جذب سپرده های با کیفیت به دنبال استقبال شهروندان و تاثیر آن بر کاهش ریسک تمرکز، نشان دهنده این موضوع است.
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر خاطر نشان کرد: کاهش قیمت تمام شده پول در پایان شش ماه نخست امسال نیز گویای کارنامه موفق عملکرد این بانک در این مدت است.
طاهری همچنین از ارائه بسته های متنوع تسهیلاتی به مشتریان در سال جاری خبر داد و گفت: به منظور جلب رضایت مشتریان و رفاه حال آنان، بانک شهر تسهیلات مختلفی به فعالان اقتصادی و کسب و کارهای کوچک ارائه داده که “طرح شهریار” با هدف حمایت از تمام صنوف پزشکی و غیر پزشکی، از جمله آن است.
وی تصریح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش و پیگیری تمامی کارکنان در ارائه بهترین خدمات به مشتریان، امیدواریم روند موفقیت های بانک شهر همچون گذشته تداوم یابد و در پایان سال ۹۸ شاهد توفیقات بیشتر این بانک باشیم.
انتهای پیام/