به گزارش ختم کلام/عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت به توزیع افطاری ساده در ایام ماه مبارک رمضان و همچنین ارائه خدمات عادلانه به تمامی محلات رشت تاکید کرد.
 فاطمه شیرزاد در شصت و نهمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورا با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: رمضان ماه میهمانی خداست و امیدوارم همه ما از فضائل این ماه بزرگ به نحو شایسته بهره مند شویم.
وی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری رشت هر ساله برنامه های خوبی را در ماه ضیافت الهی برگزار می کند افزود: برگزاری محفل انس با قرآن کریم از جمله این اقدامات بوده و امیدوارم در ماه رمضان امسال نیز شاهد تداوم برگزاری آن در محلات مختلف رشت باشیم.
شیرزاد به توزیع افطاری ساده در بین شهروندان تاکید کرد و گفت: می توانیم از طریق برپایی ایستگاه های صلواتی و سلامت ضمن توزیع افطاری رایگان نسبت به ارایه خدمات متنوع به شهروندان اقدام کنیم.
وی خواستار جانمایی المان های متناسب با ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف شهر رشت شد و بیان کرد: می توانیم در این باره از شهرهایی همچون مشهد مقدس الگو برداری کرده و یقینا با توجه به هجمه های فرهنگی دشمنان باید به ترویج معنویت در جامعه توجه بیشتری معطوف کرد.
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت تخصیص اعتبار لازم به سازمان های فرهنگی و سیما و منظر شهرداری رشت را امری ضروری در راستای اجرای برنامه های مربوط به ایام ماه مبارک رمضان دانست و گفت: با توجه به برنامه های این دو سازمان در ماه مبارک رمضان انتظار می رود سرپرست شهرداری رشت منابع مالی لازم را در اختیار آنان قرار بدهد.