به گزارش ختم کلام، در این جشنواره” مرتضی عبدالبقائی” مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری گیلان در بخش های روابط عمومی الکترونیک، مستندسازی و بخش ایده‌های نو حائز رتبه شد و مورد تجلیل قرار گرفت.
در این آیین همچنین مهدیه رزاقی لنگرودی، از پایگاه خبری و تحلیلی ختم کلام، در بخش تیتر باکسب رتبه اول، از خبرنگاران برتر منطقه ۲ کشور شناخته شد.
به گزارش ختم کلام، بیش از ۳۲۰ اثر در بخش‌های خبر، تیتر، عکس، مصاحبه و گزارش مورد ارزیابی و بررسی داوران این جشنواره قرار گرفت که پس از انجام داوری، نفرات برتر انتخاب و تجلیل شدند.
لازم به ذکر است، در این آیین، کارگاه آموزشی با موضوع «راهکار‌های تعامل و ارتباط روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها»، توسط ” علیرضا عبداللهی نژاد” مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.
کاشت چند اصله نهال و بازدید از منطقه باستانی گوهر تپه و صنایع موجود در منطقه از نکات قابل توجه چهارمین جشنواره معرفی و تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی های برتر دانشگاه و پارک های علم و فناوری منطقه ۲ کشور بود.
در این جشنواره که به میزبانی دانشگاه علم و فناوری مازندران برگزار شد، علاوه بر مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، روسای دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه ۲ کشور، رئیس و مدیران دانشگاه علم و فناوری مازندران و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی این استان نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/