به گزارش ختم کلام، رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت در هشتاد و پنجمین جلسه علنی با بیان اینکه این شهر همواره یکی از مقاصد گردشگران در ایام نوروز است، اظهار کرد: شهرداری رشت به کمک دیگر دستگاه ها برای نوروز آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی می شود.
سید امیر حسین علوی از کمیسیون های عمران، بهداشت و فرهنگی شورای شهر خواست تا با ستاد استقبال از بهار شهرداری رشت همکاری بیشتری نمایند.
وی گفت: اگر چه این ستاد از بهار از دو ماه پیش آغاز به کار کرده است اما در برخی از حوزه ها به دلیل کمبود مالی و یا فقدان دغدغه ی لازم، تخصیص اعتبار صورت نگرفته و کمبود وجود دارد.
وی در تذکری خطاب به سرپرست شهرداری رشت افزود: رقم نازلی به سازمان های فرهنگی و سیماو منظر اختصاص یافته و این رقم پذیرفتنی نیست.
رئیس شورای شهر شت، ساخت چند المان را برازنده رشت ندانست و ادامه داد: در این زمینه از سوی ریاست شورا به صورت مکتوب به سرپرست شهرداری تذکر داده شده است.
علوی همچنین به لکه گیری آسفالت معابر و خیابان های اصلی و فرعی شهر اشاره و خاطر نشان کرد: اگرچه عملیات آسفالت سازی در حال انجام است ولی سرعت لازم را ندارد.
وی گفت: شایسته نیست رشت در ایام نوروز، شهری پر از چاله باشد و در خاطره مسافران بماند.
این مسئول با توجه به قراردادمناطق شهرداری با پیمانکاران برای آسفالت تاکید کرد: لازم است این عملیات با سرعت بیشتری صورت گیرد.
انتهای پیام/