اختصاصی ختم کلام/ در این نطق آمده است:
گفتم شراب وصل به اوباش می دهند/

باخنده گفت بنده او باش؛  می دهند.

جناب آقای رئیس و اعضای محترم شورا از اینکه امروز شاید اندکی خارج از موضوع صحبت می کنم عذر می خواهم. در روزهای آتی شاهد سفر جناب آقای روحانی رییس جمهور محترم به استانمان هستیم. به عنوان یک اصلاح طلب به ایشان رای داده ام و اگر به گذشته برگردم شاید بازهم‌مجبور شوم همین انتخاب را انجام دهم. اما این سبب نمی شود که امروز به نقد دولتی نپردازم که امید را تبخیر کرده است و تدبیر را فراموش.
جناب آقای روحانی شما به چند درصد از وعده های انتخاباتی خود عمل کرده اید؟
به کدام وعده سیاسی و اقتصادیتان جامه عمل پوشانده اید؟ در کجا با مردم شفاف و صریح بوده اید؟
بله. خرابی های به جا مانده از دولت احمدی نژاد و نقش تحریم ها در شرایط امروز قابل انکار نیست ولی آیا جنابعالی در انتصاباتتان، فامیل و آشنا و رفیق سالاری را لحاظ نکرده اید؟
گوجه دولت احمدی نژاد تبدیل به دلار دولت شما شد. مسکن مهر احمدی نژاد همان نظام سلامت دولتتان گردید و باقی موارد.
امروز من در برابر جواب مردمی که از من سوال می کنند چرا برای حضرتعالی تبلیغ کرده ام شرمنده ام. به عنوان یک اصلاح طلب می گویم که شما بر شانه های ما پا گذاشتید و سرمایه اجتماعی ما را با عملکردتان نابود کردید.
و اما جناب اقای روحانی امروز دستاورد سفر شما برای ما اضافه شدن تایم کاری پاکبانی است که باید مکان سخنرانی شما را خارج از وظیفه کاری خود تمیز کند و در حسرت خوردن یک وعده گوشت بازهم به حرفهای خالی تان گوش کند.
جناب آقای روحانی مردم گیلان بالاترین رای را در انتخابات به شما دادند و امروز پاداش شما برای اعتمادشان طرح غیر علمی و خلاف منافع ملی انتقال آب دریای خزر است تا همین سرمایه شان راهم نابود کنند.
و اما من باز هم شرمنده ام که امروز نماینده مجلس ما به جای تشکیل ستاد بازخواست از رئیس جمهور، ستاد استقبال از وی را تشکیل می دهد. آقایان که به فکر استقبالید دستاورد ایشان برای ما نیز بازگو کنید.
در پایان به عنوان عضو شورای شهر رشت هرگونه هزینه توسط شهرداری از نصب بنر تا باقی موارد را جهت تشریفات حضور رئیس جمهورحیف کردن بیت المال می دانم و نسبت به انجام آن تذکر می دهم. امیدوارم استاندار گیلان نیز با توجه به بخشنامه صادره مبنی بر عدم انجام تشریفات عمل کنند.
انتهای پیام/