اختصاصی ختم کلام/ مدیر امور شعب پست بانک گیلان صبح یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن ارائه گزارش عملکرد این حوزه، تمام مواردحاشیه ساز برای حوزه پست بانک را تکذیب کرد.
محمد زمان فداکار با بیان اینکه حاشیه های ایجاد شده توسط رسانه های معاند صورت گرفته است گفت: تکلیف این رسانه ها مشخص است اما از رسانه های استانی که نسبت به بازنشر خبرهای منتشر شده این رسانه ها اقدام می کنند گله دارم.
وی افزود: پست بانک گیلان در پرداخت اعتبارات صندوق توسعه ملی کمترین انحرافی نداشت و همواره بیشترین همکاری را با مقامات استانی به عمل آورد.
این مسئول، درمقام‌مقایسه اجرای عملکرد با نهادهای دیگر تصریح کرد:
پست بانک گیلان، در بالاترین تعامل با استانداری گیلان، نمایندگان و فرمانداران سراسر استان، قراردارد.‌
رئیس امور شعب پست بانک گیلان نشر اخبار کذب در رسانه های معاند را ناشایست دانست و با سخیف برشمردن چنین حرکت غرض ورزانه ای تصریح کرد: این اقدام از سوی خبررسانان اجنبی بی شک به منظور دلسرد کردن همکاران مجموعه پست بانک صورت گرفته است.
فداکار، تخریب ها و نقد های ناجوانمردانه را موجب تقویت در عملکردهای این بانک دانست و گفت: جواب این بی اخلاقی ها را با عملکردهای مثبت خواهیم داد.
به گفته وی هزارو ۹۱ اشتغال در حوزه روستایی از محل پرداخت اعتبارات صندوق توسعه ملی در امسال با مشارکت پست بانک گیلان ایجاد شده است.
این مسئول همچنین از پرداخت بیش از ۶۰ درصد از کل تسهیلات پرداختی پست بانک در حوزه روستایی، تجهیز بیش از ۲۱۰ روستا به خدمات شبانه روزی بانکی، واگذاری بیش از چهار هزار دستگاه پایانه فروشگاهی، پرداخت پانصدو ۹۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی شامل اعتبارات صندوق توسعه ملی و مشاغل خرد خبر داد و افزود: پرداخت بیش از ۲۰۵ میلیارد ریال وام قرض الحسنه به مدد جویان کمیته امداد جهت اشتغالزایی، پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد تسهیلات سفرهای استانی روسای جمهور به گیلان، پرداخت بیش از ۸۰ درصد یارانه های حوزه روستایی تنها بخشی از عملکرد پست بانک گیلان در راستای اهداف دولت خدمتگذار بود.
فداکار ادامه داد: پست بانک گیلان در حال حاضر در نصب دستگاه های خود پرداز ، پوز و کارتهای شتابی در رتبه دوم کشور قررداد.
وی همچنین افزود: این بانک در زمینه پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی، ایجاد دفاتر آی سی تی روستایی و شهری و نصب دستگاه های پین پد در رتبه هفتم، در پرداخت وام قرض الحسنه مدد جویان کمیته امداد در رتبه نهم، در تسهیلات پرداختی رتبه دهم و در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال خرد در رتبه یازدهم کشوری قرار دارد.
مدیر امورشعب پست بانک گیلان هرگونه خبرهای منتشر شده دیگر توسط برخی رسانه های بیگانه را تکذیب و تاکید کرد: رسانه های داخلی نیز باید در انتشار اخبار صحیح دقت های لازم را اعمال کرده و از هرگونه بازنشر اخبار کذب خود داری نمایند.

انتهای پیام/