در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی
ملت سرافراز ایران به یمن تدابیر روشن و گام های استوار معمار کبیر انقلاب، به موفق ترین حادثه انقلابی در طول تاریخ دست یافته اند و امروز نیز به پاس رشادت ها و خون های ریخته شده در این راه، چهلمین سالگرد پیروزی حق و عدالت بر ظلم و جور و فساد را به جشن می نشینند.
اینک که ملت ایران پس از ۴۰ سال به حفظ انقلاب اسلامی و نهضت خمینی(ره) نائل آمده اند، دشمن یکبار دیگر بر خود لرزید و دریافت که درتمام این دوران نه تنها نتوانست کوچکترین شکافی میان وحدت مردم مسلمان جمهوری اسلامی ایران ایجاد کند بلکه دریافت که در این مدت تنها پا را از گلیم خود فراتر برده است.
دشمن باید بداند که سرسپردگی ها و نقشه های شوم‌ آنان در جامعه اسلامی راه به جایی نخواهد نبرد زیرا ملت ایران بسیار راسخ تر از تصورات دشمن عمل خواهند کرد.
اکنون که به برکت تدابیر مقام معظم رهبری و هدایتگری های ایشان، درکنار یکدیگر چهلمین سالگرد پرافتخار انقلاب اسلامی را به جشن نشسته ایم، بی شک آرام و قرار را از دشمن سلب کرده ایم اما بطور حتم دشمن نیز به فکر نقشه کشی های بعدی خود خواهد بود غافل از اینکه بداند ملتی که چهل سال پایمردی کرده اند، راه استقامت و از پا درآوردن بدخواهان را از معمار انقلاب آموخته اند.
هرچند که بسیاری، امید به چنین موفقیتی نداشتند و همواره در تلاش برای فروپاشی چله انقلاب بودند اما با مشاهده شدت وحدت میان آحاد مردم، و تدابیر صحیح حضرت آیت الله خامنه ای دامت برکاته، عقب نشینی کرده و دریافتند که رخنه و نفوذ در ایرانیان خیالی باطل است.
اینجانب ضمن تبریک خجسته زاد روز انقلاب شکوهمند اسلامی به غیور مردان و زنان ایرانی، دوام و بقای این نظام مقتدر را از ایزد منان خواستارم.

و من الله توفیق
فریدون حاجی زاده
رییس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان

انتهای پیام/