اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری رشت به مناسبت روز تامین اجتماعی با مدیر کل تامین اجتماعی استان گیلان دیدار و در مورد موضوعات مختلف گفتگو کردند.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌ الملل شهرداری رشت – به مناسبت روز تامین اجتماعی ظهر امروز یکشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۱ سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت به همراه کارگرنیا، نوری، رمضانی، رضویان، حسینی، عباس نژاد و کرنق رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت با علی حسین‌نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان دیدار و گفتگو کردند.

 

محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این دیدار گفت: شهرداری رشت از گذشته بابت حق بیمه پرسنل و … دیونی به تامین اجتماعی داشته است که برنامه زمان بندی پرداخت آن توسط سرپرست شهرداری تعریف و در دستور کار قرار گرفته است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر رشت اظهار کرد: آقای حسن کریمی کرنق از مجموعه تامین اجتماعی هستند که در این دوره به عنوان عضو شورای رشت نیز مشغول به خدمت می باشند و در تمامی ساعات پیگیر رفع مشکلات شهروندان در حوزه تامین اجتماعی و مباحث حوزه مدیریت شهری هستند که تلاشهای این همکار شورایی شایسته تجلیل است.

 

محمد حسین واثق کارگرنیا با تاکید به تعامل و ارتباط دو سویه ما بین تمامی دستگاه‌های حاکمیتی و خدمات رسان افزود: تمامی دستگاه‌ها همانند حلقه های زنجیر به یکدیگر متصل هستند و هر اندازه این تعامل بیشتر باشد، یقینا خدمات ارزنده تر و ماندگاری به مردم ارائه می شود.

 

وی به دیون شهرداری رشت در قبال تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: شهرداری رشت بابت بیمه پرسنل دیونی در قبال تامین اجتماعی بر عهده دارد و طی صحبتی که در این باره با سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت انجام دادم، وی اعلام کرد که برنامه زمان بندی پرداخت این دیون تعریف و در دستور کار قرار گرفته است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه مردمان رشت شایسته دریافت بهترین خدمات هستند، افزود: شورا و شهرداری رشت آمادگی اجرای پروژه های مشترک با اداره کل تامین اجتماعی گیلان را در راستای رفع مشکلات مردم و جامعه کارگری دارد.

سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت نیز در این دیدار با تبریک فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی و روز بهزیستی از همکاری و همراهی این نهاد خدمتگزار با مدیریت شهری تقدیر و تشکر کرد و در خصوص موضوعات مشترک دو سازمان هم مواردی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

 

علی حسین‌نژاد مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه کار شهرداری و شورای اسلامی شهر در عرصه اجتماعی مقدس و خطیر است، یادآور شد: شهرداری و شورای اسلامی شهر نبض جامعه بوده و همه دستگاه‌ها موظف به همکاری با آنها می باشند.