در پی انتشار تصاویر دوربین مدار بسته، پلیس گفت؛ هیچگونه برخورد فیزیکی با مهسا امینی انجام نشده است · ختم کلام | ختم کلام
تبلیغات

در پی انتشار تصاویر دوربین مدار بسته، پلیس گفت؛ هیچگونه برخورد فیزیکی با مهسا امینی انجام نشده است

در پی انتشار تصاویر دوربین مدار بسته، پلیس گفت؛ هیچگونه برخورد فیزیکی با مهسا امینی انجام نشده است

پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ تصاویر دوربین مداربسته از ساعات اولیه حضور مهسا امینی در اداره پلیس را منتشر کرد. همچنین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اطلاعیه‌ای را درباره مهسا امینی منتشر کرد.

به گزارش ختم کلام، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اطلاعیه‌ای را درباره مهسا امینی منتشر کرد.

در اطلاعیه مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در خصوص فوت خانم مهسا امینی آمده است؛

در اجرای دستور فرمانده کل انتظامی کشور مبنی بر رسیدگی دقیق به این موضوع به فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، در همان ساعات اولیه حادثه فوق، بلافاصله رسیدگی به آن بدون هیچ‌گونه ملاحظه‌ای در دستورکار این فرماندهی قرار گرفت.

براساس نتایج به دست آمده و بازبینی دوربین‌های مداربسته، نامبرده روز سه‌شنبه مورخ ۲۲ شهریور ماه جاری به همراه تعدادی از افراد به دلیل پوشش نامناسب توسط مأموران پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ و به منظور اخذ تعهد و توجیه به یکی از مقر‌های پلیس هدایت شدند که وی در جمع سایر مراجعه‌کنندگان در سالن اجتماعات به طور ناگهانی بیهوش شده و بلافاصله با همکاری پلیس و اورژانس به نزدیک‌ترین بیمارستان جهت مداوا منتقل می‌شود که متأسفانه اقدامات درمانی مثمر ثمر واقع نشد.

لازم به ذکر است، تصاویر ضبط شده دوربین‌های مدار بسته از لحظه ورود وی به مقر انتظامی تا انتقال توسط اورژانس به رویت خانواده وی رسیده است. توضیح اینکه بر اساس رسیدگی دقیق به عمل آمده از زمان انتقال وی به خودرو و همچنین در مکان مزبور هیچ‌گونه برخورد فیزیکی با ایشان انجام نشده است.

سردار «مهدی حاجیان» سخنگوی فراجا نیز گفت: پزشکی قانونی به‌زودی اعلام نظر خواهد کرد. تصاویر دوربین‌های مداربسته کاملا بیانگر این است که پلیس هیچ‌گونه ضرب و شتمی را نداشته است.