استاندار گیلان خبر داد: رییس جمهور روز جمعه به گیلان سفر می کند · ختم کلام | ختم کلام
تبلیغات

استاندار گیلان خبر داد: رییس جمهور روز جمعه به گیلان سفر می کند

استاندار گیلان خبر داد: رییس جمهور روز جمعه به گیلان سفر می کند

نماینده عالی دولت در استان از سفر رییس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به گیلان در روز جمعه هفته جاری خبر داد و گفت: در این سفر اولویت های استان گیلان با حضور رییس قوه مجریه از نزدیک بررسی می شود.

http://به گزارش ختم کلام؛اسدالله عباسی پیش از ظهر سه‌شنبه در جلسه برنامه ریزی سفر هیات دولت به گیلان که با حضور مسئولان نهاد ریاست جهموری ، فرمانداران و شماری از مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد ، از سفر آیت الله دکتر رییسی رییس جمهوری اسلامی ایران و اعضای هیات دولت مردمی سیزدهم به گیلان خبر داد.

 وی با بیان اینکه دستاوردهای خوبی از این سفر نصیب استان گیلان می‌شود، گفت: وزرای دولت با حضور در شهرستان ها علاوه بر موضوعات شهرستانی ، مسائل استانی را نیز بررسی و به رییس جمهوری گزارش می دهند.

 استاندار همچنین به سفر عصر امروز وزیر راه و شهرسازی به گیلان برای کلنگ زنی احداث پل مرزی آستارا اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ظرفیت عبور از مرز به صورت روزانه حدود ۲۵۰ کامیون است و این موضوع منجر به توقف و ایجاد صف طولانی برای رانندگان می شود که با احداث این پل ظرفیت عبور به دوبرابر افزایش پیدا می کند.

 دکتر عباسی ابراز اطمینان کرد که سفر رییس جمهوری و اعضای هیات دولت انقلابی و مردمی سیزدهم مایه برکت برای مردم استان خواهد بود.