خنم کلام؛
 شهردار رشت در گفتگویی اظهار داشت: شهرداری با توجه به شرایط بحرانی تیم ریشه‌دار سپیدرود ضمن اعلام حمایت از این باشگاه جهت کمکهای لجستیکی و مالی، لایحه کمک پانصد میلیون تومانی به این باشگاه را تدوین و روانه صحن علنی شورای شهر کرد.

در اثنای این لایحه آمده است؛ با عنایت به مکاتبات انجام شده و به موجب آن درخواست کمک مالی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت، شهرداری نیز متعاقبا ضمن تدوین و ارائه لایحه‌ای، خواستار اتحاد و انسجام هر چه بیشتر مجموعه مدیریت شهری برای کمک به این باشگاه قدیمی است.

شهردار رشت در همین رابطه با تاکید بر اینکه در حال حاضر تیم سپیدرود رشت به دلیل بدهی های انباشته شده از سالهای قبل و سقوط به لیگ دسته دوم در شرایط بحرانی ویژه قرار دارد، درخواست کمک پانصد میلیون تومانی به این باشگاه را دارد و خواهشمند است شورای محترم شهر در جهت طرح این موضوع در جلسه آتی صحن علنی و تبادل نظر با اعضای شورا اقدام فرماید.

 

سید امیر حسین علوی اذعان داشت: فوتبال، حرف اول ورزش رشت را میزند و این رشته بیشترین علاقه مند را بین رشته‌های ورزشی در شهر باران دارد و ایجاد نشاط اجتماعی به ویژه در بین نسل جوان از دیگر مواردی است که به عنوان یکی از وظایف مهم شهرداریها می باشد‌‌.

وی پیشگیری از مصادیق بارز آسیبهای اجتماعی را یکی از مهمترین مسائل حال حاضر جامعه ما خواند و کمک به تیم پرطرفدار رشت را در این راستا اقدام بسیار خوب و پسندیده‌ای قلمداد کرد.

از آنجا که ارائه کمکهای مالی به باشگاه‌های ورزشی نظیر تیم ریشه‌دار سپیدرود در رویکرد جدید مدیریت شهری نوعی سرمایه گذاری محسوب میشود، سید امیر حسین علوی شهردار رشت نیز در همین راستا اظهار امیدواری کرد که شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت در سایه تعامل سازنده و با کمک به تیم فوتبال سپیدرود رشت موجبات خروج این تیم را از بحران فراهم سازند و اجازه ندهند بر اثر گذشت زمان بر حجم مشکلات عدیده این تیم ارزشی افزوده گردد.