به گزارش ختم کلام و به نقل از لنگر خبر، صبح امروز جلسه بررسی و هماهنگی جذب سرمایه‌گذار جهت توسعه طرح‌های گردشگری و عمرانی در سطح شهرستان با حضور مسؤولین شهرستان، سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر لنگزود با جمعی از کارشناسان شهرداری و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در سالن کنفرانس شهرداری لنگرود برگزار شد.
رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: در جلسه امروز تعدادی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی شرکت داشتند که درباره وضعیت شهرستان و ظرفیت‌های لنگرود در زمینه‌های مختلف بحث و تبادل نظر شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن فداکار با بیان اینکه قرارگاه سازندگی بقیه‌الله برای سرمایه‌گذاری در این شهرستان اعلام آمادگی کرده است، گفت: تالاب کیاکلایه، پارک فجر لنگرود، رودخانه، پل روگذر میدان شهید املاکی، کانال و خیابان آزموده و غیره از جمله مواردی بود که به عنوان ظرفیت‌های شهرستان جهت سرمایه‌گذاری به قرارگاه بقیه الله پیشنهاد شد که از این مناطق نیز کارشناسان قرارگاه بازدید میدانی کردند.
وی با بیان اینکه تالاب و رودخانه لنگرود مورد توجه قرارگاه بقیه‌الله برای سرمایه‌گذاری قرار گرفت، تصریح کرد: طبق هماهنگی‌های انجام شده مقرر شد تا قرارگاه سازندگی بقیه‌الله طرح‌های پیشنهادی خود را برای تالاب، ساخت هتل پنج ستاره و رودخانه لنگرود به شهرداری ارایه دهد و بعد از بررسی‌ها و نظرات کارشناسی این طرح‌ها انجام شود.
رئیس شورای شهر لنگرود با بیان اینکه لنگرود، شهر ظرفیت‌ها است، افزود: به عقیده کارشناسان، تالاب و رودخانه لنگرود دارای ظرفیت‌های گردشگری و پتانسیل بالایی هستند که در صورت اجرای پروژه‌های خوب شاهد رونق گردشگری و ایجاد اشتغال برای جوانان خواهد شد.
انتهای پیام/