مدیر کل بیمه سلامت گیلان درجمع بسیجیان: وظیفه اصلی بسیج به معنای واقعی کلمه خدمت به مردم است · ختم کلام | ختم کلام
تبلیغات

مدیر کل بیمه سلامت گیلان درجمع بسیجیان: وظیفه اصلی بسیج به معنای واقعی کلمه خدمت به مردم است

مدیر کل بیمه سلامت گیلان درجمع بسیجیان: وظیفه اصلی بسیج به معنای واقعی کلمه خدمت به مردم است

مدیر کل بیمه سلامت در همایش هفته بسیج درمجتمع فرهنگی اداره کل بیمه سلامت گیلان گفت: وظیفه اصلی بسیج به معنای واقعی کلمه خدمت و هدف آن نیز حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

ختم‌کلام؛

مدیر کل بیمه سلامت گیلان جمشید محمدی در همایش گرامیداشت هفته بسیج با بیان اینکه «معتقدم خدمت بسیج، خدمت در راه حق است»، افزود: البته این خدمت باید با محور بصیرت انجام شود و خدمت شایسته نام و عنوان بسیج، بدون ولایت‌پذیری و تعهد و اعتقاد به ولایت‌فقیه امکان پذیر نیست.
محمدی اضافه کرد: یکی دیگر از صفات هر بسیجی، خلوص نیت و اخلاص وی در جامعه می باشد و هر کاری که انجام می دهد در راستای رضایت خداوند متعال صورت می گیرد و بسیجی هرگز کاری را برای تشویق شدن و مورد توجه قرار گرفتن انجام نمی دهد.
وی درباره مشخصات و مؤلفه‌های تفکر و روحیه بسیجی گفت: نیروی بسیجی نیرویی با تفکر جهادی و انقلابی است و همه می‌توانند در قالب بسیج فعالیت کنند و کسی نمی‌تواند مانع شود اما مشخصه یک بسیجی واقعی این است که از تفکر و عمل جهادی و انقلابی برخوردار باشد، در بیان و عمل انگیزه‌های الهی داشته و فردی خودساخته باشد
در ادامه این آیین اسدی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ضمن قدردانی از تلاش بسیجیان درانجام برنامه ها گزارشی از فعالیتهای پایگاه مقاومت بسیج در هفته بسیج را ارائه دادند.
گفتنی است، در پایان از برندگان مسابقات فرهنگی وبسیجیان فعال تقدیر به عمل آمد.

  • منبع خبر : روابط عمومی بیمه سلامت استان گیلان