به گزارش ختم کلام، سردار مهدی حاجیان روز چهارشنبه در گفت و گویی با خبرنگار انتظامی اظهار کرد: به مناسبت هفته نیروی انتظامی روز یکشنبه ۲۵ مهرماه سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی به همراه سایر پلیس های تخصصی در سامانه ۱۹۷ حضور خواهند داشت و پاسخگوی سئوالات مردم خواهند بود.

وی از هموطنان خواست با تماس با سامانه ۱۹۷ مشکلات، انتقادات، تقدیر و شکایت از برخی کارکنان ناجا را در این روز برای بررسی و رسیدگی روسای پلیس های تخصصی مطلع کنند.

به گفته وی دستورات لازم برای رسیدگی به مشکلات مردم در روز ۲۵ مهرماه صادر می شود.

اهدای بسته معیشتی به کارکنان

معاون اجتماعی ناجا همچنین از اهدای بسته های معیشتی به کارکنان ناجا در هفته نیروی انتظامی خبر داد.

حاجیان افزود: این بسته های معیشتی به کارکنان شاغل و بازنشسته اهدا می شود.

هفته نیروی انتظامی از ۱۷ مهرماه با شعار پلیس مقتدر، قانونمدار و امین مردم آغاز و ۲۳ مهر ماه با شعار پلیس، ولایتمداری، حفظ ارزش‌ها و جامعه ایمانی به پایان می‌رسد.

براساس روزشمار هفته نیروی انتظامی، ۱۸ مهر ماه با عنوان پلیس هوشمند، مشارکت عمومی، انضباط اجتماعی و ۱۹ مهر ماه با عنوان پلیس خدمتگذار، سرباز فداکار و امنیت پایدار نامگذاری شده است.

براساس این گزارش، ۲۰ مهر ماه نیز با عنوان پلیس، امنیت اقتصادی، پشتیبانی تولید و مانع زدایی و ۲۱ مهر ماه نیز با عنوان پلیس، پیشگیری اجتماعی، آموزش همگانی و امنیت اجتماعی نامگذاری شده است.

روزهای ۲۲ و ۲۳ مهرماه نیز به ترتیب با عنوان پلیس، تلاش جهادی، ایثار و شهادت و پلیس، ولایت مداری، حفظ ارزش ها و جامعه ایمانی نامگذاری شده است./ ایرنا