طبق اطلاعیه دفتر معاون اول رییس جمهور؛ مخبر نگفته ارزانی در راه است و مردم از خرید خانه و ماشین دست نگه دارند · ختم کلام | ختم کلام
تبلیغات

طبق اطلاعیه دفتر معاون اول رییس جمهور؛ مخبر نگفته ارزانی در راه است و مردم از خرید خانه و ماشین دست نگه دارند

طبق اطلاعیه دفتر معاون اول رییس جمهور؛ مخبر نگفته ارزانی در راه است و مردم از خرید خانه و ماشین دست نگه دارند

دفتر معاون اول رییس جمهور در اطلاعیه ای تکذیب کرد؛ انتساب وعده ارزانی به دکتر مخبر در شبکه های اجتماعی نادرست است.

به گزارش ختم کلام، دفتر معاون اول رییس جمهور در اطلاعیه ای با اشاره به انتشار گسترده مطلبی در شبکه های اجتماعی با مضمون وعده ارزانی همه چیز از جمله مسکن و خودرو، انتساب این مطلب را به دکتر مخبر تکذیب کرد.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است که دولت تمام توان و ظرفیت خویش را برای حل مشکلات معیشتی مردم، بازگشت ثبات به اقتصاد کشور و مهار قیمت ها بکار گرفته و امیدواریم شاهد حل مسائل و مشکلات کشور در آینده ای نزدیک باشیم.

متن کامل اطلاعیه دفتر معاون اول رییس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به انتشار گسترده مطلبی در شبکه های اجتماعی با عنوان «ارزانی در راه است، مردم از خرید خانه و ماشین دست نگه دارند چون همه چیز ارزان خواهد شد» و انتساب آن به جناب آقای دکتر مخبر معاون اول محترم رئیس جمهور، بدینوسیله به اطلاع می رساند،بیان چنین مطلبی از سوی معاون اول محترم رئیس جمهور تکذیب می شود.

شایان ذکر است، همانطور که ملت آگاه و شریف ایران استحضار دارند، دولت مردمی از همین آغازین روزهای فعالیت خود تمام توان وظرفیت خویش را برای حل مشکلات معیشتی مردم، بازگشت ثبات به اقتصاد کشور و مهار قیمت ها بکار گرفته و امیدواریم به لطف الهی و همراهی مردم عزیز ایران شاهد حل مسائل و مشکلات کشور در آینده ای نزدیک باشیم.

دفتر معاون اول رئیس جمهور